şükela:  tümü | bugün soru sor
 • erzurum'un narman ilçesinin belediye başkanı. 15000 nüfuslu bir ilçenin ne kadar isabetli bir başkan seçebildiğini gördüğümüzde ülkenin genelindeki başarısızlığı açıklamak güçleşiyor.

  narman kızıl periler diyarı. nevşehir'deki peri bacalarının kızıl haline sahip ilçe. fakat yeterli tanıtım yapılmadığı için ülkenin keşfedilmemiş güzelliklerinden biri olarak kalıyor maalesef. başkan buranın tanıtımının yapılması için çabalıyor.

  2011 yılında 25. dünya üniversitelerarası kış oyunları'na ev sahipliği yapan erzurum'da kış sporları için ilgiyi doğru şekilde okuyan belediye narmanspor kadın buz hokeyi ve curling takımlarını kuruyor. buz hokeyi takımı bu kısa tarihinde iki sene şampiyon olup iki de final görüyor ve kulüplerarası buz hokeyi avrupa kupası’nda türkiye’yi temsil etmeye hak kazanıyor. bu arada kadın takımından bahsedildiğinin bir kez daha altını çizmek isterim.

  başkan konuşması, ilişki yönetimi ile farklı bir duruşu sahip, projeleri ve yaptıkları ise vizyonerliğini ortaya koyuyor. erzurum kongresi'nde vatanı kurtarmaya and içenlerin torunu. böyle insanlar anadolu insanının kendi içine kapanıp dünyadan izole olarak yaşamasının önüne geçecek ve türk insanının dünya ile entegre olmasının yolunu açacaktır.

  başkanın akpli olması haricinde bir kusurunu görmedim.
 • güzel ilçem narman’ın mafyavari belediye başkanı.kendisinin en büyük becerisi kardeşleriyle bir olup halka korku salmak olmuştur.hatta tokatlamışlığı da var.
  diğer büyük becerisi ise zehirli dili.kendisini bilmeyen,tanımayan ilçe dışından herkesi çok kolay kandırabiliyor her şey hakkında.evlerden ırak.