şükela:  tümü | bugün
  • heybetini gizli tut yigidim, duruşun çakalları korkutuyor.

(bkz: iyi parti) istanbul milletvekili adayı olmuş kişidir.
  • "satılmış trt'yi iktidara geldiğimiz de satacağız" tweet'i ile dikkat çeken iyi parti milletvekili adayı.

kendisi spor akademisi mezunu, gayet karizmatik bir insan. ümraniye ülkü ocakları eski başkanı, iyi partinin kuruluşunda aktif rol oynamış; başından beri akşener ile beraber yürüyen ekipten.

umarım istanbul birinci bölge kendisinin kıymetini bilir.
  • geleceğin spor bakanı olmasını istediğim iyi parti istanbul 1. bölge millet vekili adayıdır.
    ümraniye ülkü ocağı başkanı olduğu dönem ocağın en verimli çalışan dönemi olmuştur. daha sonra mhp il yönetiminde bulunmuş, çekmeköy ilçe başkanlığı da yapmıştır. meral akşener'in genelbaşkan adaylığı sürecinde ise ''abla'' ya yakın isimler arasında ön planda olmuş ve iyi parti'nin temel taşlarını oluşturan öncülerden biri haline gelmiştir. ittihatçı bıyıklarına kurban olduğum reisimdir, çayı içilir, muhabbeti sevilir. bu arada kendisi gümüşhane'lidir. atsız, dilaver cebeci, ali metin tokdemir ve benden sonra bir de yücel coşkun armağan etti gümüşhane bu memlekete. gümüşhane'yi sevin.

yücel coşkun
  • görüldüğü kadarıyla seçildiği takdirde iyi partinin kuruluş aşamasındaki mücadelesi, mhp geçmişindeki tecrübesi ve sporcu kimliği ile meclise değer katacak bir vekil adayıdır.
  • ülkücüdür.

ayrıca istanbul 1. bölgeden mv adayıdır. ümraniye'de ocak başkanlığı yaptığından oradaki iyip-mhp-akp oy dengesini fazlasıyla merak ediyorum. bakalım ümraniye'de ne tarz bir etki bırakmış.
  • iyi partinin 1. bölge 5. sıra adayıdır. iyi parti 5. sıralara enerjisi yüksek tuttuğunu koparan kişiler koymuş genelde, yücel coşkun da onlardan birisi. ben seçileceğini düşünüyorum.
  • 5. sırada olmasına rağmen seçilmesi sürpriz olmayacak adaydır. mecliste çok iş yapacak.
  • istanbul 1. bölge 5. sıradan aday gösterilmiş milliyetçi muhafazakar milletvekili adayı. gençlik yıllarından beri ülkücü teşkilatlarda görev yapmıştır. babası da eski ülkücü reislerdendir. mhp’de isyanın ilk filizlendiği zamanlardan itibaren meral akşener’in yanında saf tutanlardan olmuştur. kendisi aynı zamanda ümraniyelidir ve bizim komşumuzdur. seçileceğine inancım tam. o ve partisi allah’ın izniyle ülkemizi milliyetçiliği ayaklar altına aldığını sanan zavallı gafillerden kurtaracak ve atatürk milliyetçiliğini türkiye’de egemen kılacaklardır.
  • kendisi parti çalışması yaparken engellemeye çalışan zavallı akp'liler, yanlış insana bulaştıklarını hastahanede anlamışlardır.

bulaştığın adamın heybetine bak ulan önce...

https://www.habererk.com/…liler-serbest-h55209.html