şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bu adamın ilginç astroloji kitapları var. hatta $u harita i$ini komple o kitaplardan öğrendim diyebilirim.
  ama niyeyse kendisi de meslekta$ları gibi süslü anlamsız cümleleri pek seviyor, bu yüzden 400 küsür sayfalık kitabının i$inize yarayacak sayfa sayısı anca 100 falandır.
 • kendisinin internet sitesi şudur:
  http://www.astromistik.com/

  eheh eşi özlem sügen de pek bi güzel hatunmuş, böylelikle ten point goes to yücel sügen :) hatta eşi de şurda https://www.facebook.com/…all#!/astromistik?sk=info astrolojik mevzuulardan bahsediyor.

  ayrıca kendisine buradan seslenmek istiyorum bi, hocam yapmayın eşiniz genç ve güzel maşallah anladık ama hem ayıboluyor olmayanlar da vardır sonuçta ehe, hem de yani nolur nolmaz hocam, biri beğenir soooraaa alırsınız başınıza belayı:p
 • http://www.astromistik.com/…stroloji_kaynaklari.htm kısmından kitapları görülebilir, şahsen ben sadece kapakları ile yetiniyorum şu anda. astroloji ve geleceği görmek kitabının genişletilmiş olmasına sevindim zira bendekine bi arkadaş bakıp çıkacaktı, yıllardır kitabımcığım elime geçemedi:(

  ayrıca astrolojiye inanma sebebim "burçlar yıldızlar ve yaşam analizleri" kitabıdır.
 • türk uzakyol kaptanı ve armatör. 1945 yılında istanbul'da doğmuştur. bakırköy lisesi'nde okuduktan sonra itü denizcilik fakültesi'ne girmiş ve burada güverte bölümünden 1967 yılında mezun olmuştur. 1972 yılına kadar çeşitli yük gemilerinde güverte zabiti olarak çalışmıştır. daha sonra da panama, liberya ve singapur bandıralı gemilerde kaptanlık yapmıştır. 1978 yılında yüksek denizcilik okulunda öğretim üyesi olmuş ve aynı sıralarda istanbul limanında kılavuz kaptanlık da yapmıştır. 1981 yılında tüm bu işleri bırakıp armatörlük yapmaya başlamış ve deniz ticareti işiyle meşgul olmuştur. daha sonra da astroloji ile ilgilenmiştir.

  eserleri:
  -gemicilik (iki cilt)
  -denizcinin kılavuzu
  -kaptanın kılavuzu (1995)