şükela:  tümü | bugün
 • donald trump i reklamlarında oynatarak adını altın harflerle yazmıştır.

  (bkz: https://youtu.be/jzb33htwo-8)
 • tanım: sözünde kesinlikle durmayan inşaat firması.
  evi satana kadar kurumsallıktan bahsedip, türlü türlü vaatler verirler. siz bu vaatlerin sözde kalmamasını isteyip kontrat yapmak isterseniz ona da tamam derler ve karşılıklı olarak imzalarsınız. heee işte şimdi hapı yuttunuz.

  şimdi adamlar baştan sizden bir peşinat alırlar ki bu rakam az da değildir. kişinin pazarlık kabiliyetine göre 50-80 bin arası değişir. daha sonra kredi oranları 1 küsurlardayken anlaşmalı bankalarımızdan size 0.80den kredi kullandırtçaz demiş ve bunu kontrata yazmışlardır fakat krediyi 1 küsurlardan kullanırsınız. kredi faizinden kaynaklanan farkı istersiniz vermezler. verdiğiniz peşinatı istersiniz onu da vermezler. yine kontrata göre teslim tarihinde evi bitiremezlerse, ev bitene kadar size aylık bir miktar para ödemek zorundadırlar. bunu da ödemezler. dava açacağınızı söylediğinizde "dilediğiniz zaman hukuki süreci başlatabilirsiniz" cevabını alırsınız. bu saçmalıklar silsilesi böyle sürer gider.

  yine aynı firmanın kira garantili diye sattığı evler var. onlara hiç girmiyorum bile. dileyen şurdan daha fazla bilgi edinebilir. https://www.sikayetvar.com/yucesoy-muhendislik
 • kesinlikle ev alınmaması gereken firmadır.

  2013 yılında bu firmanın studio city isimli projesinden aldığım 2014 yılında zorla teslim edilen ev, hala tam değil. önce kapısı yoktu, kapıyı taktılar, trabzan geçirirken pimapeni kırdılar, parkeleri su aldı, söktüler, bu arada mutfak dolap kapaklarını çaldılar. mutfak dolap kapaklarını hiç takmadıkları gibi, bugün itibariyle 4. etap f blok zeminden su alıyor, yücesoy hiçbir şey yapmıyor. o bina çökerse, bütün sorumluluk yücesoy'undur. orada oturan bütün insanların vebali de boyunlarınadır.
 • izmir'de birçok projeyi aynı anda gerçekleştiren, son derece aktif olan inşaat firması. özellikle 2005-2010 yılları arasında ege üniversitesi, 9 eylül üniversitesi ve yaşar üniversitesi'nde okuyan öğrencilere yönelik yurtlar yaparak, emlak piyasasındaki o dönemdeki ihtiyacı iyi görerek akıllı işlere imza atarak önemli bir ivme kazanmışlardır. şu sıralardaysa rezidans projelerine konsantre olmaktalar. reklamlarından anlaşılacağı üzere, özellikle izmir'in kuzey bölgesinde projelerine ağırlık vermiş durumdalar.