şükela:  tümü | bugün
  • haftaya açılacak olan e-ticaret sitesi. arkasında en büyük dağıtıcılardan olan arena var. aldığım bilgilere göre de ekip sağlam. ülkemizdeki e-ticaret ekosistemine moral olur. şimdiden hayırlı olsun. diğer detayları da şurada yazdım: https://www.techinside.com/…icaret-sitesini-aciyor/
  • piyasanın neredeyse tamamına bilgisayar ürünleri sağlayan toptancı firmanın kurduğu site. rekabete etkisi nasıl olur merak konusu. yeni açtığı sitede indirimli ürün satsa iş yaptığı diğer firmalar tepki gösterir. standart fiyat ile satsa bu sefer tüketici için bir fark yaratamaz ve satış yapamaz. bakalım nasıl bir konum alacaklar.
  • rekabete dahil olmak isteyen alışveriş sitesi. yalnız birazcık cimriler. en ucuz fiyat neyse 1 lira altında fiyat yazıyorlar.

yavrum benim 10 yıldır alışveriş yaptğım güvenilir siteleri 1 lira için mi bırakacağım ben? yap şöyle 50 100 lira indirim millet alışveriş sitesi görsün. bu gidişle daha çok sinek avlarsınız.
  • üye olamıyorsun ki bir şey alasın mk zorla gidip koçtaş'tan aldıracaklar. ehh zikerler!!!
  • arena ile yıllardır çalışmıyorum. kırık gönderdiği 10 liralık klavyeye kargo yükleten bir firmaydı. fakat hala müşterisi olsam bu siteyi açtığında hemen ilişiğimi keserdim. zamanında aynısını oksid bilgisayar yaptı. gitti incehesap'ı açtı.