• yakışana müthiş bir görüntü sağlayan kombinasyon çeşitidir.
  • kalın bellilerin görüntü kirliliği yarattığı moda.
  • erkeklere yakışacağını düşünmediğim ama vücudu uygun bayanlarda gayet estetik duracak moda
  • zaafım var. net söylüyorum zaafım var. ya stockholm sendromu demek gerek ya da başka bir şey; hele aşırı makyaj yapan, düz uzun saç ve altında ugg giyen, starbucks'tan fırlama o salak kızlara zaafım var arkadaş.

hoşlantı; kişinin kendinde bulamadığını karşıda bulmasından mütevellit gelişen durummuş, sanırım bende de öyle. kendimde bulamadığım o salaklığı ve dış görüntüyü ( neredeyse mimari olarak diyeceğim ) karşıda bulduğumdan gelişen bir zaaf olarak tanımlayabiliyorum bu duyguyu.
  • beni artık çıldırtan modadır.

isteyen istediğini giyer ayaklanmacıları, artık isteyenin istediğini giyemediğinin farkında mı?

eskiden moda böyle bir şey değildi, alışveriş bu değildi. herkesin kendini yansıtabildiği bir tarzı vardı. markaların tarzı, mağazaların bir konsepti vardı. esas şimdi giymek istediğin bir şeyi giyebilmen mümkün değil! nedir bu tek tipçilik? resmen moda neyse onu giyeceksin baskısı dayatılmış durumda. pazar da aynı, cadde butikleri de, internet de, avm'ler de.. ya düz, siyah, normal uzunlukta, bisiklet yaka bir tişört bile almak nasıl mucize olmuş olabilir?

sokağa çıkıyorum kadınların da erkeklerin de yaş skalasına göre sadece kafaları değişiyor. eskiden herkes aynı şeyi giydiğinde dalga geçilir "bunu belediye/kızılay dağıttı" galiba denilirdi, şimdi herkes ctrl+c/ctrl+v yemiş gibi.
  • six pack a sahip olun demiyorum ama o göbekle giymeyin hatunlar yapmayın.hele bir de kalça varsa dümdüz de bir popo varsa iyice götten bacak oluyorsunuz.hangi dangalak çıkardı len o modayı
  • yüksek bel şort da farklı bir alternatif olarak yaz aylarında gözlerimizi şenlendirebilir. tabii her şeyde olduğu gibi bu da yakışana.
hesabın var mı? giriş yap