şükela:  tümü | bugün
  • yuksek bel pantalon ustune tercihen kisa beyaz tisort, siyah deri sirt cantasi ve beyaz spor ayakkabi kombini ile ortalikta gezen tek tip lisesli kizlar eminim her ilimizde mevcuttur. kendileri tornadan mi cikma diye merak ediyorum zira bahsi gecen renkler disinda giyineni gormedim.
  • düşük bel giyinmelerindense yüksek bel giyinmelerini tercih ederim.
  • halter kesim bir crop top ile kombinlediyse gayet hos gorunen kizdir. dusuk bel giyip vucudunu deforme etmez.
  • ne giyerlerse giysinler umrumda değil ancak allah muhammed aşkına vücudunuza göre giyinin be kuzum. bazıları hakkaten dümdüz poposuyla sünger bob gibi geziyor ortalıkta. her yaz gözüm 1 derece daha bozuluyor yazıktır.
  • seftaliyi gosterme hevesi doruklardadir.
  • doğru tercih yapan kızlardır. bacak boyunu uzatır ki bir de topuklu giymesi lazım. bel kıvrımı ve popo ile orantısını iyi ortaya çıkarır. dengeli hoş bir görüntü sağlar. düşük bel giymek bir hatadır, vücut hatlarını ve orantısını bozar, kötü gösterir.
  • crop top kombinlerinde göbek açıklığına dikkat etmeleri gerekmektedir zira bu açıklığın fazla olması durumu, onları asteriks'in yancısı gibi göstermektedir. aşırı zayıf arkadaşlarda şu yanılgıyı da düzeltmek istiyorum. zayıf insana herşey yakışır yanlış bir önermedir. yüksek belli pantolon (özellikle skinny) bu durumun em geçerli kanıtıdır.
  • herkes götüme bakıyor diye düşünen kızlardır.

yolda yürürken arkalarında erkek varsa arkalarına dönüp er kisiye bakarlar bakıyor mu diye. kayseri gibi sehirde 3 kez şahit oldum. yine de genellememek lazım tabi.

fiziği kötü kızlara gerçekten hiç yakışmıyor ayrıca.
  • balık etli kızlara yakışıyor, hafif retro bir imajla da pekiştirilebilir.
  • götlerinin ne kadar çirkin bir hale geldiğini anlamıyorlar mı merak ettiğim kızlardır.