şükela:  tümü | bugün
866 entry daha
  • ağlayan çocuktan rahatsız oldu diye ailelere, çocuklara en galiz küfürleri eden yolculara sahipmiş.
  • çocuklara tahammül edemeyen gerzeklerin binmemesi gereken toplu taşıma şeysi. götünün keyfine bu kadar düşkün sik kırıkları siktirolsun gitsin kendi arabasına binsin.
  • ankara-istanbul güzergahında en fazla 20 dakikada bir kalkması gereken tren. şu haliyle yetmiyor kapasite, asla iş için binemiyorsunuz.
  • istanbul - konya arasında günde 1 gidiş 1 geliş seferi olan. 15 gün sonrasına bile bilet bulunamayan hızlandırılmış tren.

    madem bir hizmet yapıyorsunuz herkese yararlandırın. sayıyı arttırın sabah öğlen akşam filan çıkarın da işe yarasın.
  • yıllardır istanbul-ankara arasını uçakla gidip gelirim fakat muhteşem en büyük herkesinkinden büyük havaalanımız yapıldığından ve uçakların taksi süresi yarım saate ulaştığından dolayı bu kez bunu deneyim dedim. ayın 18’ine bilet almaya çalışıyorum günlerdir. 3 gün öncesine kadar biletler satışa çıkmamıştı. 3 gün önce gece bir baktım biletler satışa çıkmış aldım biletimi fakat ertesi gün bilet aldığım tren sistemde yine görülmüyordu. baktım bugün yeniden açılmış fakat bu sefer de ilk aldığım seferde gösterdiği tren yönünün tersini gösteriyordu ve asla ters tarafta yolculuk yapamam. bileti değiştirmek istedim ve 101 liraya almış olduğum biletin bu sefer 125 lira olduğunu iddia etti sistem. 25 lira daha verdik mecburen. şu bilet satış sistemlerini acilen düzeltmeleri lazım. ha bu arada fiyat farkı bu kadar azken business’ın tek kişilik koltuklarından başkası alınmamalı bence bilet yakalanabilirse.
  • istanbul-ankara seferi sürekli doludur. o kdar az sefer var ki. aynı şey eskişehir-ankara için de geçerli, her ne kadar daha sık sefer olsa da sürekli olarak her yer dolu. hızlı trenin amacı ülkede demiryolu ulaşım imkanını sıfıra indirip binbir tane otobüs firmasına para kazandırmak mı ? yoksa kar etmiyor diye elden çıkarıp özelleştirmek mi? onbeş yıl önceki demir yolu ulaşım imkanı bugünden kat be kat fazlaydı. heryerde aktif bir tren vardı. şimdi berbat durumda
77 entry daha