şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bugün rastladım bu cümleyi kullanan birine. o kadar erkek, açık sözlü, falan filan bütün özellikleri kendinde toplamış bre(!) neymiş efendim, 1910 yılında dedesinin gemisi varmış; böyle bir nesilden geliyor. yüksek bir statüden geliyor yüksek mühendis olan bey.
  öyle şeyler anlattı ki, devleti kendi kurmuş mübarek sanki. tavsiyeler, hikayeler iki dakikada şelale oldu.
  egolarınız hep böyle yüksek mi yüksek mühendisler?
 • "bütün mimarlar yüksek, mühendisler de
  bir sen alçak mimar kaldın ey sinan usta!"

  demiş cemal süreya.

  öte yandan tywin lannister da şöyle bir şey demiş benzer durum için:

  "any man who must say, "i am the king" is no true king."

  oturup böyle şeyleri düşünmesi gereken adam söylemi. bu da tanımı olsun.
 • 'başka da bir şey değilsindir sen'. diyesim var bu cümleyi kuran insana. 'ben öyleyim, ben böyleyim, ben şöyleyim...' gibi, insanların kendilerini başkalarından üstün tutarak söylediği sözler,aslında onların iç dünyalarındaki ezikliği, dışarıya karşı belli etmeme çabasından başka birşey değildir.
 • ben de yüksek yaptım ama söylemiyom belki yüksek veri madencisi diyebilirim. yakışmadı değil ha.

  not1:zaten lisans müh. fakültesi değil fen-edebiyat(gurur duyarım)
  not2: yüksek lisans bil. müh.(evet ruhumu sattım :))
 • bak bir de bana nick altıma entry girdiriyor; korkarak r yaparsın diyerek; göndermiş olduğu tehdit içeren, adresimi isteyip yüzümü yumruklayacağını belirttiği mesajlardan dolayı çok korktuğumu düşünüyor. ikimizin de profilinde mesaj geçmişi duruyor sevgili bruce lee; o yüzden zorlamanın alemi yok. umarım son mesajımda demek istediklerimi sakin ve aklıselim düşünerek hazmetmişsindir.
 • evlat olda severken ellerinin titreyeceği tipik bir beşiktaş taraftarıdır.

  tipik bir beşiktaş taraftarı gibi, kafası zum olmuş gibi ne olduğunu bilmeden sağa sola saldırmaktadır. anlaşılan zamanında fenerbahçe ile ilgili ciddi tramvalar yaşamış.

  bunu da şikayet et bakalım silecekler mi yine? lakin ben senin tipik bir beşiktaşlı ezikliği şeklindeki entryni şikayet etmeyeceğim.
 • #67577152 malum entaride verdiği ayarla, normal şartlarda gülüp geçebileceğim birşeyken, tarihsel anlam ve önem nedeniyle gözlerimi yaşartmış ayarın mimarı.

  https://www.youtube.com/…hps&feature=youtu.be&t=10s
 • parti kur oy verelim.