şükela:  tümü | bugün
  • soul, cn falan bi yere giderken arabada soulfly, sepultura, deicide dinleme ali$kanligi.. (bkz: soulfly) (bkz: sepultura) (bkz: deicide)
  • kapimiza gelmekten bikmi$ alt kom$umuzun, inip apartmanin tum $alterlerini indirmesine sebep olan hadise.
  • tüylerinizi diken diken yapan bir müziği dinlerken yapılması yerinde olan bir davranış
  • sıklıkla bar, disco diye tabir edilen yerlerde karşılaşacağımız hadise.. en büyük avantajı söylediğinin duyulmaması..
    örn.
    - ştt, barmen baksana
    - buyur?
    - bize 3 vokta 2 de bira
    - efendim?
    - 3 votka 2 bira
    - anlamıyorum biraz bağır..
    - annenle önce vokta içtik, ardından 3 şişe bira devirdik, sonra da ben anneni devirdim..
    - tamam getiriyorum..
    - sie
  • roots bloody roots ile yapılması vaciptir.
    yoksa shock da kullanılabilir.
  • insana gercek hayatta cogu zaman bulamadıgı heyecanlari ,duygulari yasatabilen bir boyuta ,muzige ulasmanin en zevkli yollarindan...bu boyuta girebilmek icin her yeri dolduracak diger tum duygu ve sesleri bastırabilecek hatta icimizdeki o susmak bilmeyen sesi de kisabilecek olan muzigin sesi acilir acilir...tabii gunduzleri isyeri geceleri bos olan bir apartmanda gerceklestirilirse keyfine doyum olmayacak huzur bulma yontemlerinden biri haline geliverir...
  • kaliteli müzik ile sevişme hazzı verebilen eylem...
    örn: (bkz: kalamış parkı)
    (bkz: çünkü çok zor)
    ...
  • telefon, kapı, anne vs şeyi duymamaya neden olabilecek hadise. ha kendimizden geçmiyo muyuz, o ayrı.
  • ic-sesi basitirir. (etkili)
  • müstakil bir ev de oturmanin en büyük avantaji. elde olan en iyi ses sistemi bilgisayara baglanir, tüm ses ayarlari maksimuma getirilir, play tusuna basilmasiyla vücudun her noktasinda titresim hissedilir, bir süre sonra gözler kapatilirsa mutluluk içinize tam anlamiyla islemis olur.