şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: high society)
  • fragmanında bi (bkz: emir kozcuoğlu) (bkz: kara sevda) klasiği olan ben bu dünyanın içine girmedim ben bu dünyanın içine doğudum.repliği kulanılmış bu (bkz: engin öztürk)-her ne kadar kıvançla yarışacak kadar yakışıklığı olsada enerjisi düşük insan profili çiziyor böyle bi isteksiz hevesiz görünüyor her işinde.sanki sabah akşam içip ayılamamış aval aval bakan bi ifadesi var.
  • kanalın sayfasında kullanılan logosu aynı yalan rüzgarı logosuna benzeyen dizi. buradan buyrun.

ilk izlenimlerim de hiçbi şeye benzemeyen saçma bi senaryosu olduğu yönünde. sıktı artık bu zengin ama mutsuz gerzeklerin masalları ya.
  • zengin oğlan-fakir kız eşleşmesi temasını işleyerek türk televizyonlarında hiç denenmemiş bir şeyi deneyen dizi. sırf bu sebepten bile izlenmeye değer.

...

"zenginlerin yaşam tarzları" temalı diziler hakikaten mide bulandırıcı olmuyor mu artık? samimi söylüyorum, ayda 100 bin dolar geliri olan, ferrari'den inip aston martin'e binen, o yalıdan bu yalıya partiden partiye koşarak yaşasam yaşamdan keyif almazdım. hiçbir zaman da basit insanların yaptığı gibi zenginlere özenmedim. 14 milyar yıllık evrende tek mühim olan zengin olmak mıdır? şu an 300 milyon ışık yılı ötede var olan bir nötron yıldızı, bu dünyadaki zenginlik için var oluyor olabilir mi? kretase nehirlerini domine eden spinosaurus, bu dünyadaki önemsiz bir türün önemsiz bir yüzdelik kısmının yalılarda parti yapması için yok olmuş olabilir mi? hidrojen ve helyum'un, çöken yıldızlar içerisinde demir'e kadar dönüşümleri, her biri yaklaşık yarım trilyon yıldız içeren yüz milyarlarca galaksinin birinde çok da büyük olmayan bir yıldız yörüngesinde dönen 8 gezegenden birinde yaşayan önemsiz bir türün bir kısmının aston martin'e binip partiden partiye koşması için olmuş olabilir mi?

çöpleri karıştırarak yaşayabilirsin, ağzın açlıktan kokabilir, dağda yaşayan bir çoban olabilirsin; ama ben karşına oturduğum zaman seninle darwin'in evrim teorisi hakkında konuşabiliyorsam, big bang öncesi neyin var olup olmadığını konuşabiliyorsam, evren'in simulasyon olup olmama olasılığını tartışabiliyorsam değer veririm.
  • yine bir kore uyarlaması sanırım. eğer öyleyse zengin kız zengin olmayan erkek ve tam tersi ikinciler var. bu yaz kore dizileri birebir alınıyor ayrıca. yalnız bu dizinin kore versiyonu değişik ve güzeldi. isim olarak itici gelse de bazı muhabbetler iyi işlenmişti.
  • istediğin kadar botox yaptır kocanın istediği şeyi ona verebiliyor musun? diye soran kadını merak ettiren dizi.

ya bu kadın daha önce hangi dizide oynamıştı. kafayı yiyeceğim yeşillendirin.

edit: * teşekkür ederim. (bkz: ceyda tepeliler) miş.
  • (bkz: high society) yine bir kore dizisi çakması.
  • 10 dk izleyebildim. bıkmadınız aynı klişe dizilerden.
  • aslında entelektüel olan ama şu sıralar hamile olan karımın 'bu bizim dizimiz olsun' talebini kıramam sonucu bir süredir maruz kaldığım tv dizisi. hayatlarından sıkılan zengin çocuklarını, içinde aslında sıradışılık olan gizli çılgın yüksek sosyete kızlarını, dünyanın en güzel türkçesini konuşan çingene falcıları, kocasına istediğini veremeyen botoksluları ve onların kocalarına istediklerini veren botokssuzları konu eden bir dizi. şu anda içimde kopan sinir harbine rağmen güleryüzle şu diziyi izliyorsam, bunda hamileliğin ilerlemesinin ve benim az önce kaynar suyla duş almış bünyeme ağırlık çökmesinin büyük etkisi var.
  • zuhal olcay ı oyuncu kadrosuna katacak kabiliyetin var ilk bakışla hiç konuşmadan kızından ne kadar nefret ettiğini bize anlattı ama nasıl bir senarist varsa kırk kere tekrarlattı bölüm boyunca hayır niye gidin başka oyuncu seçin yazık etmeyin .