şükela:  tümü | bugün
  • akademik personel (araştırma görevlisi, öğretim görevlisi, okutman, uzman vs.) ilanlarının tek elden yayınlandığı sitedir. ilanlardaki açıklamalar ve arama motorunun yetersizliği yetmezmiş gibi, bir de an itibariyle siteye erişim mümkün değildir.
  • şöyle manyak munyuk bir hata veriyor: yök artık
  • fark ettim de artık akademik kadro ilanları azaldı. adamlar eskiden ilanı yayınlayıp sonra da önceden belirlenmiş kişileri alıyorlardı. artık sanırım ilan vermeye bile gerek duymadan kadroları yandaşlara dağıtıyorlar.
  • bir "ve" ya da "veya"nın başvuran sayısı dahil pek çok şeyi önemli ölçüde etkilediği ilanlarla dolu, öyp uygulaması sonlandırıldığı için artık cari kadro ilanlarını daha sık göreceğimiz ilan tahtası.
  • yoksis.yok.gov.tr/ilansayfa/ adresinde ikamet etmekte olan ilanlar. herhangi bir istatistik tutmadım ama günde elli kez kontrol ettiğim için en çok akademik kadro ilanı verilen bölümlerin mimarlık, hukuk ve sağlık sektörüne ait olduğu söylenebilir.
  • ya sistemsel bir sorun ya da ciddi bir değişiklik olan ilan yayınlama sitesi. rutin ilan kontrolümü yaparken "araştırma görevlisi" ve "öğretim görevlisi" dışında kadro çıkmadı listede. aradaki okutman, çevirici vs. kadroları uçmuş gibi duruyor şimdilik. ben kendi dünyamda yaşarken yine kadro-unvan değişikliği mi oldu güzel ülkemde ne oldu anlamadım.
  • halihazırda bir tane bile ilanın olmadığı portaldır.
  • nişantaşı üniversitesi'nin 29.03.2018-12.04.2019 gibi uçuk başvuru tarihi aralığını içeren ilan hariç hiçbir ilanın yer almadığı portal. çünkü yök'ün elinden üniversitelerin kadro ilanı vermesine yönelik izin verme yetkisi alındı. araştırma görevlisi ve öğretim görevlisi ilanları da bu nedenle 1 aydan uzun bir süredir verilmiyor. rezaletten başka bir şey değil.
  • öğretim görevlisi ilanlarının nasıl, ne zaman ve/veya nereden yapılacağı konusunda nereden bilgi alınacağı muallaktır. bilgisi olan veya bir şeyler öğrenen mesaj atarsa çok sevinirim.