• alternatif stalk alanı.
    geçenlerde makale tararken aklıma geldi. doktora tezine ufak da olsa katkı sağladığım eski bir sevgilim vardı, görüşmeyeli yıllar oluyor. tezini verdi mi, halen yazıyor mu bilmiyordum. adını arattım, baktım var. erişimi açık, indirip okudum.

birlikteyken ''tezimde sana teşekkür edeceğim'' diyordu, yalanmış. eşine teşekkür etmiş.
    ayıp etmiş. *
  • daha demin bir tez indirdiğim için sanırım pert olmuş. ancak tek kişiyi kaldırabiliyor. lütfen teker teker girelim arkadaşlar.
  • alıntı yapanlar çıksın, site kasıyor.

giremediğim site.
  • burda tezinin indirilmesine izin vermeyen master doktora mezunu bireylere seslenmek istiyorum:

manyak mısınız lan !? amacınız ne olm? bırakın insanlar yazdıklarınızı okusun. akademik araştırmanızın paylaşılmasından okunmasından neden bu kadar korkuyosunuz !? bırakın insanlar araştırmanızı incelesin öğrensin! sizden bir halt olmaz..

yökün tek işe yarar sitesi.
  • araştırma yapanlar araştırırken bu uğurda kafayı sıyırsınlar, memlekette de bilim milim yapılmasın diye hazırlanmış bi siteye sahiptir. sürekli hata veriyor. sonsuz yavaşlığına diyecek söz zaten yok. istediğim teze ulaşmaya çalışırken olaydan uzaklaşıyorum, benim ne işim var ki burda gideyim dizi izleyeyim diyorum. sıçayım tezine çok afedersin!
  • yeni ulusal tez merkezi. abanın gençler.

edit:fazla abandınız çıkın.
  • web sitesine bir tane adam dikmişler tip tip bakıyor.
  • tez tarayamamaktan illallah edip "sorun bildirim formu"na "tarama yapılamıyor, sistem şöyle yavaş, böyle eksik" diye mesaj yazıyorsunuz, "yolla"ya tıklıyorsunuz ve bingo "sayfa görüntülenemiyor". öyle de aşmış bir site.

sonradan: daha iyisini söyleyeyim. madem bu linkler çalışmıyor, yök sayfasındaki iletişim e-postasına anlatayım derdimi diyorsunuz. el-cevap mailer daemondan geliyor.
    öpüjem.
  • doktora yeterlilik ve/veya doçentlik sınavına girecek olan adayların, jürisinde olan hocaların son olarak neler yapıp yapmadığını didikleme imkanı veren merkez.
    http://tez2.yok.gov.tr/
  • ankara'da, bilkent üniversitesi sınırları içerisinde, yüksek lisans veya doktora yapacak olan her öğrencinin ziyaret etmesi gereken tezler merkezi. sadece şehir dışında olması biraz kötü. ulaşım sorunu çıkabiliyor. özellikle bilkent'ten dönüşte.
hesabın var mı? giriş yap