şükela:  tümü | bugün soru sor
 • özelleştirmeden sorumlu devlet bakanımız. esas lakabı özelleştirmeden "sorunlu" devlet bakanı.
 • bugünkü demecini bilinçli olarak yaptığına eminim. dün, bugün ve yarın borsadaki işlemler incelenirse konuşma talimatını kimden aldığı ortaya çıkacaktır.
 • türkiye büyük millet meclisi 21. dönem milletvekili
  yüksel yalova, aydin
  karpuzlu - 1955, kamil, emir - istanbul üniversitesi hukuk fakültesi,
  istanbul belediye konservatuvarı, marmara üniversitesi sosyal bilimler
  enstitüsü master ve doktora - fransızca, ingilizce - siyaset bilimi dr.,
  anayasa hukuku - serbest avukat - xix, xx nci dönem aydın miiletvekili -
  devlet eski bakanı - tbmm başkanvekili - evli,1 çocuk.
 • izmir'den aday olmasına rağmen ankara'da ikamet ettiği için ankara'da oy kullanan kişi. ithal belediye başkan adayı yani.
 • her konuda öğrencilerine ve gençlere yardımcı olup bir şeyler öğretmeyi görev haline getirmiş, özelleştirme konusunda türkiye'de ders verebilecek kapasitede olan tek insan olan bahçeşehir üniversitesi eski öğretim görevlisi ve özelleştirmeden sorumlu eski devlet bakanımız....
 • okulumuzun (bkz: iühf) 119. kuruluş yılında (1999) konuşma yapmıştır. niyeyse unutmamışım. o günkü diğer konuşmacı da celal doğan idi. celal doğan toplantıya aziz yıldırım ve rıdvan dilmen 'le beraber gelmişti. biz öğrenciler şaşırmıştık tabi. sonradan öğrendiğimize göre samuel johnson ve preko transferleri için hukuk fakültesini görüşme yeri yapmışlar bunlar.
 • mustafa sarıgül'le yeni bir siyasi parti kurulusu icin hazirlik yapmaktadır.
 • ayrıca, muhteşem yüzyıl dizisinde oynayan melike ipek yalova'nın babasıdır.
 • güya şu anda polisin evinde iki yabancı kadın çalıştırması nedeniyle aradığı şahıstır. tabi bizim iğrenç internet gazeteleri olayı şu şekilde duyurmaktadırlar: "prenses isabella'ya şok! işte o suçlama!" haber de şu şekilde:

  polis, muhteşem yüzyıl dizisinde prenses isabella’yı oynayan melike ipek yalova’nın, evinde iki yabancı kadın çalıştırması nedeniyle eski devlet bakanı yüksel yalova’yı arıyor. yalova’ya 6 bin tl para cezası verileceği öğrenildi.

  "isabella'nin sahnesini izlemek için tiklayin"

  kırgızistan ve azarbeycan’dan kandırarak getirdikleri yabancı uyruklu kadınları, fuhuşa sürükleyen, evlerde bakıcı ve temizlikçi olarak çalıştıran çeteye yönelik polis operasyon düzenledi. düzenlenen operasyona, ankara’da birçok bürokrat, işadamı ve öğretim üyesinin de adı karıştı. çetenin 42 üyesi belirlenerek dava açılması için savcılığa gönderildi.

  eski bakan da var

  kadınları sigortasız ve kaçak çalıştıran yüzlerce ankaralıya 6 bin tl dolayında para cezası kesilmeye başlandı. polisin hazırladığı fezlekede “yakalama kararı çıkartılanlar” listesinde, anap’lı eski bakan yüksel yalova’nın da adı yer aldı. yalova şehir dışında olduğu için ifadesinin alınamadığı, eşi ayşen yalova’nın bilgi sahibi olarak ifadesinin alındığı öğrenildi. yalova’nın evinde çalıştırdığı yabancı uyruklu sonya ve feriha kadirova adlı anne kızın, yalova’nın ‘muhteşem yüzyıl’ dizisinde prenses isabella’yı oynayan kızı melike ipek yalova’nın işlerine yardımcı olduğu belirtildi.

  ht gazete/ enis yildirim-ankara