• kendisinin bağlandığı son kale programını 3 dk falan seyrettim, fakat erman toroğlu'nun şu sorusu karşısında dumura uğradım.

e.t: yüksel kardeşim sen daha önce top oynadın mı?

y.y: hayır oynamadım.

e.t: ee o zaman nerden geliyor bu futbola olan ilgi, futbol oynamamışsın, hakemlik yapmamışsın, romanya'dan aldığın dandik bir diplomayla mı girdin?

-----------

beyfendi 2-3 sene kazma topçuluğu ve yaptığı hakemliği futbolla ilgili olmak zannediyor, öte yandan steaua bükreş'te yardımcı antrenörlük yapmış üstelik daha 2-3 saat önce bıçaklanıp yaralanmış birisine hiç utanmadan sıkılmadan saldırıyor.
  • son kale programında erman toroğlu, ahmet çakar ikilisinin soruları karşısında çileden çıkması an meselesi olan mersin idman yurdu teknik direktörü.

aha da çileden çıktı erman toroğlu'na kötü sözler söyledi. bir de "diplomamın şeklini sana anlatırdım ama..." dedi susturdular.
  • geçtiğimiz hafta mersin'de takımdan gönderileceği dedikoduları çıkmaya başlamış, kimse de buna bir anlam verememişti. çünkü idmanyurdu lige gayet iyi başlamıştı. tuhaf olaylar silsilesi. bu arada erman toroğlu da mersinlidir ama mersin idmanyurdu'nun başarılı olmasını hiç istemez nedense, eski bir hesabı var sanırım.
  • son kale programında gelenin gidenin vurduğu teknik direktör. yetmedi, şimdi yardımcı antrenörüne vuruyorlar. adam, keşke bi kaç bıçak daha yeseydim diye aklından geçirmiştir herhalde. zira şu an yaşananlar başına gelen olaydan daha vahim gibi görünüyor.
  • 13 eylül 2010 samsunspor miy maçı sırasında bıçaklanarak maç esnasında bıçaklanan ilk teknik direktör sıfatıyla tarihe geçti herhalde. iki yerinden bıçaklanmış hem de. şuuru yerinde görünüyordu ama bilmiyorum. valla bazen çok şaşırıyorum. rezillik.

edit: oha bıçaklayan da abisiymiş.
  • giresunspor'un yeni teknik direktörü olmuştur.
  • kendisinin kariyeri dikkatlice incelendiğinde gheorghe multescu ile birlikte çalıştığı görülen teknik adamdır. 2005-2006 sezonunda hagi ile birlikte timisoara takımında beraber çalışmıştır.
    http://www.transfermarkt.co.uk/…er/verein_7074.html sayfanın en sonunda bu bilgi görülmektedir.

edit: linkte sezon bölümünü 2005-2006 olarak seçin. bu bilgi orada var.
  • ceahlaul piatra-neamt takımının yardımcı antrenörüdür.
  • romanya ikinci liginde sportul studentesc'i calistiran turk teknik direktor.
hesabın var mı? giriş yap