şükela:  tümü | bugün
  • loto zengini yazar. dayımlara selamlar.
  • laftan anlamayan bir arkadaşımız. iyilik yapmayı pek sevmiyor anladığım kadarıyla. beddua almaktan hoşlanıyor belki de nebliyim. anlatayım.

sizlerin de bildiği üzere ekşi sözlük'te bazı başlıklar kuru bir bkz'dan ibarettir. o bkz'ın görevi ise sadece ve sadece "başlık yönlendirmektir." bir sözlük kullanıcısı, tam da o bkz'ı aratırsa, başlık o yönlendirilen sayfaya gider otomatik. bu zat-ı muhterem de gitmiş kuru bkz olan sayfaya yazmış yazacağını. "tatlı dil yılanı deliğinden çıkartır" dedim ve belki de kainatın en kibar, en nazenin mesajını attım. dediğim de şu, yazdığın entry'i buraya değil de diğer herkes gibi "yönlendirilen" sayfaya yazabilir misin? ki konu hakkında yazılanlar tek bir başlık altından okunabilsin. bu. yazdığım bu.

copy & paste ile yalnızca 7 saniyesini alacak bu işlemi yapmadı. unuttu zahir deyip en kibarından bir kibar mesaj daha attım. iki cümlelik "agşama bagarız" minvalinde bir şeyler karaladı. üçüncü en kibar mesajımı attım "bana şu iki cümleyi yazana kadar kopyala yapıştır yapmıştın bile.

geçtiğimiz cuma namazında sevdiklerime dua, bu arkadaşa da beddua yolladım. inşallah tutar! :-)