şükela:  tümü | bugün
  • 'bugüne kadar duygusallıktı, koruma içgüdüsüydü diye çok çektim, bundan sonra ben çektirecem millete. nihohaha!' demesi büyük ihtimal olan erkek.
  • laf yetistiremezsiniz hic kasmayin, ne derse he deyin
    evde bi tane olandir
  • manipulasyon ve duygu sömürüsünde çığır açması olası erkektir...

tamamen bir teori. akrep kadinlari ve yengenc insanlari uzerinden deneyimlerim dogrultusunda edindigim tamamen bilimsel temellere dayanan cok tasakli bir teori hemi de. alinmayin len. aslanlardan da bi pok olmuo kendimden biliorm.
  • kıskaç manyağı yapar. köşeye sıkıştırmaya görsün. allahınızdan bezdirir. sürekli baskı sürekli sms bokunu çıkarır.
    nerede bir iş, oradan yanfiri yanfiri kaçar. nerede beleş oraya yerleşir, olayı budur.
    hayata karşı ciddi kabukları vardır. eğer bu kabukları aşıp da iç dünyasına girerseniz enteresan mı enteresan, yumuşak mı yumuşaktır.
    elleşmezseniz o da size karşı mesafelidir. ama üstüne giderseniz hiç düşünmeden sokar ve zehrini hunharcasına akıtır bünyenize...
    hiç sevmem ben bu yükseleni akrep olan yengeç burcu erkeğini. hep bi tırsarım hep bi çekinirim kendisinden... halbuki yükseleni kova olan terazi burcu erkeği candır. ona hep yanaşırım...
  • alkolle, müzikle arası iyidir.
  • o benim o. üstteki arkadaşa yanıt olarak müzikle -daha doğrusu sanatla- aram iyidir de alkolle+sigara ve türevleriyle aram iyi değil. dibine kadar baskın karakterdir, ayrıca tam bir şovmendir. ilgiyi üstüne çekmeye bayılır. feci duygusallıkla birlikte çok fena mantıkçıdır. bunları yazınca ne garip bir kombinasyon olduğu anlaşılmıştır sanırım.