• yükseleni aslan burcu olan her insan gibi özgüveni yüksek, cesur, bildiğinden şaşmayan, dostlarına önem veren tiplerdir. aynı zamanda kibirli, işler onların istediği gibi gitmediğinde aksi, ilgisizlik çektiklerinde de huysuz olabilirler. konuşkan ve samimi oldukları halde, çok gururlu olduklarından duygularını kimseye belli etmekten hoşlanmazlar.

alçalanı kova olan terazi burcu insanına da denk düşer bu kişi, açıklama için:
    (bkz: bokunu çıkarmak)
  • (bkz: zyvz)

yıllarca yükselenimi yengeç sanıyordum da ulan ben niye duygusal değilim diye içim kan ağlıyordu. ben olmamışım yeniden mi doğsam diyordum. her şey üstüme üstüme geliyordu. geçenlerde konunun uzmanı bir arkadaşım tarafından yükselen, alçalan, ay, güneş, o ev, bu ev derken baya döküldü özelimiz ortaya. her şey günyüzü gibi çıktı ortaya. şöyle bir silkeledim yelelerimi, kendime geldim.

oh be.
  • kendimden hareketle;afadersiniz yarak gibi insanlardır.insan canlısı olacam diye herkesi aynı kefeye koyan sonra hüsrana uğrayan,arabulucu olucam diye kişiliğinden taviz veren, etrafa enerji saçıp sonrasında gece 9 da uyuyakalan, eleştiriye tahammülü olmayan ama aynı zamanda
    lider ruhlu ,zeki,çalışmak için yumurtanın kapıya dayanmasını bekleyen ama sorumluluğunu bilen, sadık, güvenilir hemen herkes tarafından sevilen insanlardır.afferim onlara...
hesabın var mı? giriş yap