• yabancı kaynaklardan biraz araştırdım ve kendimle özdeşleşen birçok şeye denk geldim. iyi mi kötü mü bilemedim :)

--- spoiler ---
    dayanıklı, gergin, kaotik, yaratıcı, manipülatör, anti-kahraman, zeki, alaycı, etkileyici, komik, meraklı, küstah, çekici, şartlara kolay uyum sağlayan, her şeye ilgili...
    --- spoiler ---
  • çok iyi kalpli sempatik yardımsever insanlardır.
  • yay burçlarıyla iyi anlaırmış bu insanlar.
  • biri de benim. sanırım en berbat yanı iç dünyamda yaşanan gel-gitler. yaşadığım demiyorum; yaşanan diyorum çünkü ben kontrol edemiyorum. evren resmen götlük yapmış.
  • hem şeytan hem de çok iyi kalpli sempatik ve yardımsever olduğumu öğrendim. tişikkirlir sözlük :))
  • neden böyle bir başlık var diye hayrete düşüren hede.
  • mensubu olduğumu yeni öğrendiğim ve burç yorumlarını normalde yüzeysel bulsam da spesifik özelliklerine uyduğumu görmemle hayli şaşırtan özelliktir.
  • şeytandır. anlattığı hikayelerden kaçının doğru olduğunu düşünürsünüz.. ama çok eğlencelidirler, güzel muhabbetleri vardır. iki burcun da en zeki yönlerini almış olurlar genelde. midheaven noktaları genelde balık burcuna düşmektedir ve aynı zamanda sanata olan yetenekleri de kuvvetlidir. sizi korumak isterse hileyle hurdayla da korur. hisleri gerçek değilse, tekrar o arkadaşın yüzüne bakın ve katilinize merhaba diyin..

dip not: kişileri haritasıyla değerlendiriniz lütfen, bunlar basit ipuçlarıdır, haritada destekleyen etkenler olmadığı sürece yok sayınız.
  • ona 'zeki ve konuşkan' denilir. etkileyici aklıyla bilim alanına yönlenebilir. akrep burcu erkekleri arasındaki en yerinde duramayan ve meraklısıdır. gücü de derin bir manevi bilgiyle desteklenir. iletişim geçim kaynağı olduğu için kendini hararet, derinlik ve tutkuyla yansıtır. aşk konusunda bir dakika bile duramayan yapısı olduğundan dolayı çok yakın bağlar kurmayı bilir. insan aklına dair bildikleri, başkalarının açılmasına neden olur ve böylece en gizli sırları bile açığa çıkarabilir. aşk arayışı bazen sadece bir oyundur ve onları yüzeysel bir noktada tutar ancak bu, çok dinamik ve doğal olan birçok arkadaş edinmesi için de yeterlidir. meraklı yapısı sayesinde geniş kapsamlı olan birçok farklı çalışmanın üstesinden gelebilir. sanat alanındaki edebiyat ise kişiliğine en yakın olanıdır. kendini gazeteciliğe de adayabilir.
  • (bkz: yükseleni akrep olan ikizler burcu kadını) ile iyi anlaşırlar.
hesabın var mı? giriş yap