şükela:  tümü | bugün
 • kaypaklıkta sınır tanımayan insandır.
  bir anı bir anına uymadığı gibi, bunu ince sözler nazik komplimanlarla birleştirerek daha sinir biri olur. başladığı işleri bitiremez, bitirdiği işleri hatırlayamaz, hatırladığı şeylere konsantre olamaz, konsantre olduğu şeyleri sadece içebilir.*

  kendilerine bir şans daha vermeli, astroloji kuruluna başvururak, en azından bir burç'un toprak yapılması için dilekçe yazmaya teşvik edilmelidir. yine de uslanmazsa koç'ların eline verilmelidir.
  (bkz: koc burcuna garezi olan terazi mafyasi)

  edit: kötüleme arkadaşım..
 • oldukça etkileyici bir insan olur böyle bir kişi. terazinin sanata ve estetiğe dönük yanı ile ikizlerin entelektüel zekası ve iletişim gücü birleşince oldukça hoş bir insan çıkar ortaya. ayrıca terazinin çekici yanı ile ikizlerin sevimliliğinin birleşmesi bu kişinin pek boş kalmayacağına işaret eder. kötü yanı ise, kararsızlık, uçarı ve hovarda olması olacaktır. iki hava grubu burç birleşince korkulması gerekir. daha tutarlı ve keyifli olanı için (bkz: yükseleni kova olan ikizler burcu)
 • zekidirlerdir ama akılları bir karış havadadır.ince ruhlulardır,estetiklerdir,karizmatiklerdir.göründüklerinden daha alıngandırlar,çabuk kırılırlar.
 • dengesiz ikizleri al ikiyle carp. budur yukseleni terazi olan ikizler.
 • zeka+guzellik+romantiklik+manyaklık
 • ay burcu da basaksa allah allah.

  ikizler kısmısı: hızlı dusunur. hızlı hareket eder. zekidir. eglencelidir. keyfine duskundur. kucuk seylerden keyif almayı bilir.

  terazi kısmısı: romantiktir. hassastır. duygusaldır. susludur. goruntuye onem verir. estetetik zevkleri vardır. kararsızdır. az bucuk dengesiz, cok bucuk manyaktır. maceraperesttir.

  basak kısmısı: takıntı boyutunda titizdir. detaycıdır. kafaya taktıgını yapar. takıntı takıntı takıntı takıntı. -gulucuk- cok mukemmelliyetcidir. elini attıgında en iyi olmak ister. her seyin en iyisini ister. biraz narsist mi dediniz? cok narsisttir o. olsun oldugu gibi seviyoruz.

  guzel insan....
 • şahsımın şansı mı şanssızlığı mıdır bilemediğim özelliklerdir.