• zekidirlerdir ama akılları bir karış havadadır.ince ruhlulardır,estetiklerdir,karizmatiklerdir.göründüklerinden daha alıngandırlar,çabuk kırılırlar.
  • tamı tamına karşılığı olduğum insandır. maalesef. insanın başına bundan daha kötü ne gelebilir ki... gerçekten de aklım 5 karış havada. ciddi bir motivasyon ve konsantrasyon sorunum var. düşünüyorum düşünüyorum eyleme geçemiyorum. çünkü tam o anda başka şey düşünmüş oluyorum. hayatım düşünmekle ziyan oldu gitti. başkalarını bilmem ama bence çok şanssız bir bileşen. hiçbir zaman işler yolunda gitmedi.
  • oldukça etkileyici bir insan olur böyle bir kişi. terazinin sanata ve estetiğe dönük yanı ile ikizlerin entelektüel zekası ve iletişim gücü birleşince oldukça hoş bir insan çıkar ortaya. ayrıca terazinin çekici yanı ile ikizlerin sevimliliğinin birleşmesi bu kişinin pek boş kalmayacağına işaret eder. kötü yanı ise, kararsızlık, uçarı ve hovarda olması olacaktır. iki hava grubu burç birleşince korkulması gerekir. daha tutarlı ve keyifli olanı için (bkz: yükseleni kova olan ikizler burcu)
  • yükseleni ikizler olan terazi burcu insanının başına gelen şeylerden farkı yoktur bence.
  • dengesiz ikizleri al ikiyle carp. budur yukseleni terazi olan ikizler.
  • kaypaklıkta sınır tanımayan insandır.
    bir anı bir anına uymadığı gibi, bunu ince sözler nazik komplimanlarla birleştirerek daha sinir biri olur. başladığı işleri bitiremez, bitirdiği işleri hatırlayamaz, hatırladığı şeylere konsantre olamaz, konsantre olduğu şeyleri sadece içebilir.*

kendilerine bir şans daha vermeli, astroloji kuruluna başvururak, en azından bir burç'un toprak yapılması için dilekçe yazmaya teşvik edilmelidir. yine de uslanmazsa koç'ların eline verilmelidir.
    (bkz: koc burcuna garezi olan terazi mafyasi)

edit: kötüleme arkadaşım..
  • büyük ihtimal aşırı güzel birisidir.
  • benim hocam memnunum uzayda muz yerim ama çilektir o hem de siyahından
  • adı talha olanlardan uzak durun

edit: arkadaşıma şaka yapmak için yazmıştım :)
hesabın var mı? giriş yap