şükela:  tümü | bugün
  • yükseleni terazi olan bir yengeç burcu kadınıolarak kısaca mükemmel olduğunu söylemeliyim.
    anaçtır, duygusaldır, yemek yapmaya bayılır, çocuklara aşıktır, bir erkeğe aşık olursa tamamen kapılır, o adama dünyayı cennet eder, başka kimseyi gözü görmez, o kadar sadıktır. evlenilesi kadındır.
    arasıra dengesini kaybettiği olur, teraziliktendir belki... ama o kadar kusur kadı kızında da olur tabii...
    ha bu arada, ne kadar mütevazi olduklarından bahsetmiş miydim?
  • selam ettigim yengec burcu kadinidir kendileri. teraziye kil bir dunya insan varken teraziyi yukselten yuce kadindir ayrica.
    ayrica;
    (bkz: terazi burcu erkegi)
    (bkz: terazi burcu insani)
    (bkz: terazi burcu ibnesi)
    (bkz: terazi burcuyla seks)
    (bkz: terazi burcunun karari ve kararsizligi)
    (bkz: terazi olmanin zorluklari)
    (bkz: terazi burcu)
  • ultimate insan modelidir. yengeç burcunun tüm tavuksu özelliklerinden sıyrılıp sınırsız beyin gücüyle tiftik hızında ansızın ilerleyebilir. tembelliğin pembe pamuk şeker kaplı doruklarından, felsefenin kaygan ve kasvetli bataklıklarına kadar habitatı geniş kadındır. o ilişkinizin kitabını yazıp best seller ilan ettiğinde, siz büyük ihtimalle resimlere bakmaktasınızdır. o yenilmezdir ve etkisiz hale getirilemez. onu sabit tutmanın tek yolu ardı ardına yorulmayan adrenalinsiz sürprizlerdir. yükseleni terazi olan yengeç burcu kadını çukulatayı pek sevmeyecek kadar sıradışı olabilir buna rağmen kendisine saygısı olduğu sürece asla göbeğini deldirmeyecek beline de tribal dövme yaptırmayacaktır.
  • kesin ecedir bunun adı.
  • bu kombinasyonu görüyorum,ay burcum koç diyerek arttırıyorum. yengecin 7/24 ağlaklığı , ağır kanlılığını barındırmaz bünyede.fevrilik ve çelişkilerse yan etkileridir.fevrilik yaşla,binbir emekle törpülense de çelişkiler için umut etmekten başka bir şey gelmez elden.çünkü ne kadar mantıklı olmaya çalışılsa da özde yengeçlik yani duygusallık vardır yapılması gerekenle yapmak istenilen arasında gidip gelen bir sarkaç olmaya yol açan.
  • yükseleni yengeç olan terazi burcu kadını diye okudum, tam olarak benim yazacaktım..
  • bahse girerim şakaları da çok iridir
  • iki memesi vardır.

edit: meme kanseri nedeni ile memesinin birini almadığını umuyorum yoksa haksız çıkacağım!
  • meme kanseri nedeni ile memesinin biri aldırmış olabilecek kadındır.
  • işin terazi kısmı çok ciddi sorun yaratma potansiyeline sahip olsa da macera arayarak kendisine yazık etmemesi gereken kadındır, bir yengecin değerini ancak başka bir yengeç bilebilir.

"biz bize benzeriz,
    çünkü biz yengeçleriz,
    haydi taşucu, haydi mavi yengeçler
    hey hey hey"