şükela:  tümü | bugün
  • yalan olmasın rusya'da, beyaz rusya'da falan sokağa çıkınca bundan güzel çok sayıda kız görürsünüz. gördüm oradan biliyorum. gerçi aynı durum türkiye'de düzenlenen güzellik yarışmaları için de geçerli. onlarda da insan adaylara bakınca izmir'de falan sokağa çıkınca bundan güzel kızlar görüyoruz yahu diyor.
  • tanım: çuvaşı tokatlarken , ansızın gelen ekşi'de başlık açma hissi.
    (bkz: çuvaşı tokatlamak)
  • bundan daha güzelini görmek için rusya'ya falan gitmeye gerek yok. bazı türk kızları bile bundan güzel nerdeyse.
  • hiç 18 yaşında gibi durmayan kızdır. daha olgun görünüyor.
  • hayatımda gördüğüm en güzel kadınlardan biri gerçekten hani güzellik anlayışımı değiştirecek kadar güzel bir kız maxallah. bunun gibi bir hissiyatı en son sözlük yazarlarından alametifarika'yı gördüğümde yaşamıştım, götüm düşmüştü tabiri caizse. ona da maxallah sanırım kızı olmuş. zaten dünyada en beğendiğim kadınlar arzu yanardağ olsun bade işçil olsun elif aksu olsun paso türklerden çıkıyo. hem de her tip her renkte. entrynin sonuna doğru adnan oktar'a dönüştüm geçmiş olsun. inşallah huçam.
  • moskova sokaklarında sıradan bir kız olan, kendisinden çok daha güzelleri bulunan 2018 rusya güzeli. türkiye’de kazansa şaşırmazdım ama rusya beni şaşırttı.