şükela:  tümü | bugün
  • yeni bir yazarimiz. hos gelmis.
  • özel mesaj yoluyla lafı yiyen ve kendine bunu yediremeyen suserlerin yalan argümanlarla yaftaladığı yazardır.(ahaha)

(bkz: kendinden 3.kişi olarak bahsetmek)
  • beni umursamayan ve bunun neticesinde beni üzen yazardır. kendileri tıpkı dediği gibi lafı bana koymuştur. olsun ne yapalım... kaderimizde varsa tanışmak elbet tanışırız.
  • baban keşke peçeteye attırsaymış. net!
  • çok enteresan bir hatun. yani onun gibisi çok az var şu hayatta. "nabıyon la" minvalinde başlayan whatsapp sohbetimiz bitsin diye dua ediyorum hep. çok güldürüyo çünkü. 2 saat aralıksız yazışıyoruz mesela ve benim çene kaslarım ağrıyor durduk yere.

kafası zehir, esprileri ince, hem de kendisi çok güzel.

ne kıskancam yeaa saçmalamayın. ama evet hala bira sözüm var kendisine.
  • bir gece kafam iyiyken kafamı iyi eden şeyle ilgili bi entrysine denk gelince bişeyler yazarak başıma sardığım yazar kişisi.

ertesi gün sözlükte onlayn vaziyette iken mesajınız var yeşilini görüp cevap verince "sen 7 24 burda mısın işsiz piç" dedi bana. inanabiliyor musunuz? o gün bugündür küfürleşmek suretiyle olgunlaşan seviyeli sohbetimizi, nikaltı denen mahremime; varoş, kel, barzo, abazan, pembiş kalp vb. yazmak suretiylen düzenlediği pearl harbour baskınına benzer bir menfur saldırı ile zirveye taşımış turbo gevşek.

friendzone'una al lan beni dedi olur dedim takılıyor şimdi tek başına orda. varoşum lan ben friendzone neymiş biz de onun adı dünya ahret bacı segmenti ama kendisi marjinalus picus türünden olduğu için kendi kategorisini yarattı misafirliğe giderken kendi terliğini götüren dallamalar gibi.

bi de pis huyu var bunun. beni tümevarımla değil de tümdengelim yöntemiyle escinsel olmaya iknaya calışıyor. buna göre önce gayim diye kabul ettirsem kendime içimdeki hetero ölecek zamanla.

çocukları çok sever. erkek olsa sürekli çocuk yapıp ürermiş. neden sürekli diye sormadım ama tahminim şu; babasının bu olduğunu öğrenen bebekler kendini göbek kordonuyla asar lan.

bazen içim ısınıyor kerataya diyorum ki içimden o da bir bağyan sonuçta lan küfür etme. naber diyorum sanane oc diyor. bunun her tarafı bağyan olsa nolur vereceksin odunu. aslında süper oluyor haa. nasılsa pakedi açılmamış küfürler galerisi gibi ya sohbetimiz başkasına da kızsam gelip basıyorum küfürü rahatlıyorum. garibim hiç itiraz bile etmez öyle de naiftir(!)

arada dedikodu da yapıyoruz. benim anlattıklarıma genelde inanmaz hadi ordan şizofren der ama olsun ben onun anlattıklarının hepisine inanıyorum ne de olsa efsane marjinal.

zeki kızdır ama türkçesi bozuktur. bazı mesajlarını anlamak için paleontrolog falan olmak lazım geliyor ben de bakıyorum paleontrolog değilim basıyorum kalayı.

neyse bu kadar yüklendim yeter azıcık da iyidir hoştur falan diyeyim. iyidir hoştur. severim kendisini.

kendini arkadaş olarak işaretlemiş olsa da bir nev'i terbiyesiz kuzendir benim için. arkadaşmış paleye bak hele kaç yaşında adama neler diyor.

tüm bu anlattıklarım kendisinin 'aslında' iyi biri olduğunu da değiştirmez tabii. hani 'aslında iyi çocuksun da biraz şeysin' deki gibi. iyi ama işte biraz şey.

gidiyorum lan ben hadi mutlu seneler falan.
  • futbol cahili yazar. hatta yarı cahil yazar.

futbolcu transferlerinin nasıl yapıldığını bilmiyor. cahilliği için laf yediğinde saygı göstermeyi de bilmiyor. böyle karakter yoksunlarıyla konuşmak gerçekten acı verici. yazık. bilgilenmesini öneririm. malum ilber ortaylı'nın dediği gibi, cahillik ayıplancak bir şey değildir. hatta o tutarlılıktır. asıl ayıp olan yarı cahilliktir... yarım yamalak okuyan türden.
  • tatlı mı tatlı yazıları olan bir yazarmış. okumaya, takip etmeye değecek türden.
  • babası iyi ki peçeteye attırmamış diyeceğim bir yazar. zor günlerimde, kolay günlerimde hep yanımda sağolsun. herkes gitti geldi bir o kaldı yanımda. edebi yazışmalar ve bunalımlarla başlayan iletişimimiz artık kanka moduna dönüştü. ama kanka da dememek lazım bir gün lazım olur. evlenilecek deli kız tipi mübarek.