şükela:  tümü | bugün
  • eskişehir'de nerede yenir sorusunun iyi bir cevabı. çin mutfağı üzerine çalışıyorlar, fiyatları herhangi bir çin yemeği yiyebileceğiniz yere göre inanılmaz ucuz, noodle'ın lezzeti oldukça iyi ve çok hızlı eve servis yapıyorlar ki en mutlu olduğum şey bu sanırım. ismet inönü caddesi'nin * espark'a bakan tarafında sağda bulunmaktadır. şöyle bir de websiteleri varmış:

http://www.yum-yum.com.tr/index.html
  • gerçek noodle hasreti çekenlerin tek adresi. 1-2 aydır uğramasam da fiyatına göre bayağı büyük porsiyonları vardı. hakettiği değeri pek göremedi.
  • gün geçtikçe kendini daha da bozan fast food mekandır.el değiştirdikten sonra giriştikleri tavuk, burger atraksiyonlarının tatsız tuzsuz olmaları bir yana mekanlarında bir adet bıçak dahi buldurmamalarıyla kendilerinden iyice soğutmuşlardır.kötü ve özensiz servis, lezzetsiz yemek nasıl olur diye merak edenlerin uğramalarında ise herhangi beis göremiyorum.
  • taa yeni açıldığı sıra gidip bir noodle yemiştim burdan, böyle sanki yağsız pilava ekmekle dalmak gibiydi.

ya ben farklı kültürlere hiç açık değilmişim, ya da bu yer zaten öyle matah bir yer değilmiş.
  • burgerlerini başarılı bulduğum mekan, özellikle special burgerleri çok doyurucu ve lezzetli. herkesin ağız tadına uymaması çok normal çünkü hamburgeri sadece ketçap, mayonezle yiyen bir milletiz. special burgerlerin içine koydukları kızarmış ya da kavrulmuş soğan, biber, pastırma ya da yumurta benim gibi hamburgerin içine ne bulduysa doldurmayı seven manyaklar için bulunmaz nimet. noodle'larda kaliteyi bozduklarında hemfikirim ama, etli noodle'ın içinden et çıkmayacak hale gelmiş.
  • en son gördüğümde çinli bi arkadaşımızın mutfağında vog tavayı ağlatmak suretiyle noodle yaptığı mekan idi..
    fiyat/doyma oranı maksimum seviyede olan ender mekanlardandır.. canım istedi lan, taa denizli'den..
  • hamburgerleri güzel olmasına rağmen elma dilimli patatesinde acil bir şekilde düzeltmeye gitmesi gereken mekan.

artık nası bir baharat kullandılarsa yiyemediğimiz gibi üç gün de evden kokusunu çıkartamadık.
  • neden, nasıl olduğunu anlayamadan, ansızın kapanmış olan dükkan.
  • kapanmamıştır, taşınma nedeniyle tadilattaymış.
  • yeni yerine taşınmış, eskisinden fazla uzaklaşmamış, noodle mekanıdır. ilk açıldığından beri takip eden biri olarak diyebilirim ki değişken özellikler gösterir.
    personeli ve kasadaki beyefendisi her daim kibardır. hamburgerleri, noodle güzel, tatlıları berbattır. paniniyi denemedim henüz.

ilk açıldığında daha çok yeniydi tabi, kasadayken genel fikirlerimizi sormuşlardı, porsiyonlar ufak geldi dedik. çok kişi söylemiş olsa ki sonra tekrar gittiğimizde hiç birimiz bitiremedik. bir süre böyle devam etti, mutluyduk, hem severek yiyor hem de tıka basa doyuyorduk... donas sevmeyen bünyelere ilaç gibi gelmişti...

şimdi taşındığı yeni yerinde açık mutfak gibi olmuş, her şey gözünüzün önünde, personeli hala gayet kibar. ancak porsiyonlar hala yeterince doyurucuyken fiyatlar yükselmiş. normal, ekstrasız bir sebzeli noodle 3.75'ten 5.25'e, bir hızlı menü 4.49'dan 7 liraya yükselmiş. merak ettiğim, taşındıkları yer daha büyük ya da daha güzel değilken, noodle'larında da herhangi bir değişiklik yokken bu fiyat artışı neye dayanıyor?

ha yemiyor muyum, yiyorum o ayrı. ama haftada 2 gideceksem 2 haftada 1 gidiyorum, hevesim kırıldı.