şükela:  tümü | bugün soru sor
  • video’nun şu kısmında 1:23:01 görebileceğiniz abla. ayrıca 12:32 den itibaren dekoltesiyle ilgi toplamayı başarıyor.

edit: link’i kaldırdım. video da bulunan kadınların bir arkadaşı mesaj attı. üzgün durumda olduklarını belirtti. neyse, kırmadım kaldırdım.

edit: organizatör de yazdı. ne videoymuş arkadaş.*

edit: akşamımıza renk kattın diyenler, severek izleyenler gündemi az eğlenceli kıldıysam ne mutlu.
    not: olayın viralle alakası yoktur. tamamen spontane gelişen bir durum. ama organizatörlerin iyi yaklaşımı ve bir organizasyonlarına çağırmaları takdire şayan.

edit: ben videoyu full izlemedim. ayrıca böyle hatun mu düşürülür? be gerizekalı suser.bana işsiz deyip, entry yerine tez yazan kamilleri gösteren başlık.*

edit: mekan sahibi de yazdı vay arkadaş. (ya da kafa bulan biri neyse)
    hala viral diyen gerizekalılar var bravo.
    ayrıca başlık sınırına en uygun başlık bu oldu yapacak bir şey yok. “yumruk sallayarak” yazdım olmadı. neyse efsane başlıklar arasına girdi şimdiden.
  • dj'in değil ama arkasındaki siyah-beyazlı testesteron küpünün ilgisini çekebilmiş kadındır.

linkin park: https://www.youtube.com/…ki01gqw7a&feature=youtu.be

aç kardeşlerim için bonus klip alın gözünüz doysun:
    https://youtu.be/3yd_eomovqk
  • üst edit:ulan adamlar bütün herşeyi video çekmiş eğer katılanlardan imza almadan bunu yayınladılarsa büyük suç. eğer imza alındılarsa, video ekşide çıktıktan sonra ağlamanın anlamı yok. adam youtube gibi internasyonal bir ortama yüklemiş. sen gelmiş ekşide millet makara yaptı diye ağlıyorsun. bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. organizatör ne yazdı merak ediyorum. sanki adam gizli olan bir videoyu alıp buraya yüklemiş. videoya çekmişsiniz, kadının göğüslerinede zoom yapıp kabak gibi yüklemişsiniz.
    uluslararası dj getiriyorlar ama yaptıkları işte bile hayır yok

1.5 saat izlemişsin. çok ilgini çekti heralde.*

bu nasıl bir tarikattır kardeş. bildiğin ayin görüntelerini bulmuşsun. bahsettiğin ablada tarikatın göğüslerden sorumlu bakanı.

edit: ablanın figürleri aynı düğüne gitmiş genç kız hareketi. nerede olursan ol, istersen en lüks clubda çok lüks kıyefetler içinde ol dans etmeye gelince herkes türk düğün kültürüne bağlıyor.
  • türkiye'de gerçekleştirilen şu tarz etkinliklerde asla samimiyetle gelip orada dans ederek zihnini boşaltmak, eğlenmek isteyen tipleri göremiyorsunuz.
    ancak boş beleş dikkat çekmeye çalışan tipler, dans ederken kasım kasım kasılıp, etraftakiler beni izliyor mu diye poz kesen kızlar, mal mal milleti dikizleyen erkekler.
  • bir grup dindarın ha hu deyişinden ne farkı var yahu.
  • ulan az biraz çakal olup kafanı kullandığında, bu dinin ekmeğini her alanda yiyebiliyorsun aq.

ayrıca memintolar da tombiktoymuş.
  • bir tane sürtük de benim monitörün kablosunu sökmüştü,nelerle uğraşıyoruz bir bilseniz, bu kız mekanda normal insan profili.
  • bu tür etkinliklere çok gitmiş birisi olarak diyebilirim ki bu daha hiçbir şey. bu tür kezolittalar ilgi çekmek için her şeyi yapar. mesela o videodaki sarışın hatun tüm konser boyunca elinde telefonla bir şeyler yaptı. elinde telefon, görende ceo sanır anasını satayım.
  • (bkz: hocam bu günlük hayatımızda ne işe yarayacak)

kimse de dememiş aga bu nedir?
  • malum olaydan bir dk önce şişkonun teki kızı fortluyordu.