şükela:  tümü | bugün
  • hi bitch! :) it's me, jackass!

sözlükte araba muhabbeti sebebiyle tanıştığım 2. yazar. (bak ne kadar basit bir tanım girdim.)

yumrukmezesi kimdir, nedir şöyle kısaca bahsetmek istedim size.

onu üç somut kelimeyle tanımlayacak olsam; ares, rakı ve tarabya derdim.
    onu üç soyut kelimeyle tanımlayacak olsam; zeki, espirili ve kalbi kırık derdim.

defalarca espiri yapıp karşılıklı gülebilirsiniz. eski günleri konuşup "aaa bak bende de şu olmuştu" diye birlikte geçmişe dalabilirsiniz. canım sıkkın dediğinizde tam bir ediz hun edasıyla "nen var kuzum" diyerek bi nebze sıkıntınızı alır. kuytularınızı açarsınız, anlatırsınız, anlatırsınız ve o sizi sabırla dinler. kendisi pek anlatmaz ama o kadar yalındır ki siz onu anlamak isterseniz anlatmasına ihtiyaç duymazsınız. anlıyorum seni yumrukmezesi. inan bana seni çok iyi anlıyorum.

çok farklıdır bu arkadaş.

vicdanlıdır, merhametlidir, düşüncelidir.
    incedir, kadın ruhundan anlar.
    paylaşımcıdır.

aslında yumrukmezesi çocuk gibidir biliyor musunuz? e tabi nerden bileceksiniz :)

içinde ürkek, kırgın, korkmuş ve iyice içine saklanmış bir çocuk var. dokunsam ağlar mı ? belki..

bakın bu şahıs hiç görmediği beni bile sahiplenir, korur, kollamaya çalışır.

"`kızlar bakın bu deli gibi bir yatırım tavsiyesidir.` akıllı olun :)"

bir de boğazına düşkündür. pastırmalı kuru fasülye sever, bamya sever, börek falan sever. yani allah ne verdiyse sever. şöyle güzel birkaç ev yemeğiyle gönlünü çalabilirsiniz :)

kendisi sözlükte karşılıklı rakı içmek istediğim de ikinci kişidir. (bebeyim sana de hep ikincilik düştü ama idare ediver kuzum beni)

tarabya'da karşılıklı iki duble parlatmayı çok istiyorum bu bitch'le.

yumrukmezesi: gel sana tekirdağ no:10 açayım :) belki ahtapot bile söylerizzzz :)))
    beninsanimcunkucastielmelek:
    yanına biraz da kış söyle.
    yanına biraz da çiçek söyle.
    ama dallı pullu değil, fesleğen mesela..
    bir günbatımı söyle yanına.
    güneş gökten içimize düşsün.
    ay çıksın ağzımızdan.
    bir çift el söyle saçlarımı okşasın.
    biraz merhamet söyle.
    sokaktaki çocuklara ağlayalım beraber.
    notalar sipariş et
    ıcimin yangınlarını söyleyen kadın ve erkek sesleri söyle bize.

senin sesin güzeldir,
    bir parca mutluluk söyle ikimize..

çok güzel çocuktur bu. sevin efenim. saçlarını okşayın..
  • severek takip ettiğim kaliteli yazarlardan birisi.
  • severek takip ettiğim sağlam bir yazar.
  • ben zaten trip atmayi beceremem ama bu bitch ayrı bir tatli ayri bir bal kaymak. hiç trip atılmıyor kendisine. gündüz güneşi, gece yıldızı gibi bir şey. ya da keyif birası da olabilir. bilemiyorum altan. birini görmeden nasıl dost olunur adım adım öğreniyoruz işte. evlendirecegim lan ben bunu. anasından babasından değil benden isteyin şu çocuğu.
  • özel mesajdan insanlara küfür eden ağzı bozuk küfürbaz yazarımsı ahlaksız sözlük kirliliği.
  • nicedir iki lafin belini kırmıyoruz bitch! ise güce daldı elimi eteğimi öpmeyi unuttu diye dert yandigim yazardır.

rakıyı açalım. küçük biblomuzun ışığını yakalım. türkü soyleyelim lan. hayata inat biz türkü söyleyelim.

tamam lan mezeleri ben yaparim. saki de olurum sana. ne istersen söz. ama o zaman rakı senden. no.10.

hani diyor ya ahmed arif,

sen iyi ol, allah beni kahretsin diye.

ha ondan ondan evet.

bu arada yeter amk 2. dünya savasi entrylerine siçtirtma.