şükela:  tümü | bugün soru sor
  • severek takip ettiğim kaliteli yazarlardan birisi.
  • dün sohbet ettiğim sıkı ve gerçek bir hayvansever, sözlükte çok hayvan sever tanıdım çoğu samimi değil ama bu adamla mesajlaşın ve yazdıklarını okuyun nasıl bir hayvansever olduğunu anlıyacaksınız.

bu arada akitam yavrularsa birni ona verecem.
  • uzun süredir takip ettiğim çok kaliteli entryler giren yazar. yumruk mezesinin ne olduğunu da kendisinden öğrendim rakı günlerinde aklıma geliyor.
  • ara ara soran yazar dostlar oluyor "kullanıcı adının manası nedir?" diye. başlık altıma iliştireyim, belki faydası olur.

(bkz: yumruk mezesi/@yumrukmezesi)
  • daha önce hiç görmemiş tanımamış konuşmamış karşılaşmamış olmama rağmen durup dururken bana şu mesajı göndermiş rahatsız. kargakargagaakdedi'nin trollerinden olsa gerek. kendisi yazamayınca trollerini harekete geçirmiş. kime, niye yalakalık ettiği belli olmamakla birlikte sözlüğün meriç dediği kesimden galiba. bu şekilde kadınları elde edemezsin meriç, ancak kullanılırsın.
    böyle internette tanımadığınız insanlara hakaret edip, tehdit savurmayın gençler. mabadımla gülüyorum. bir tanesi avukat çıkar, aklınızı alır. kendinize gelin, haddinizi bilin. papatyabalik, cilli pokemon, anlıyorum, anneniz babanız, varsa çocuğunuz, yoksa kocanız sizinle yeteri derecede ilgilenmiyor, tipsiz ve itici bireylersiniz, çevreniz de sizinle ilgilenmiyor ondan anonim isimlerle ilgi çekme telaşındasınız ama ilgi orospuluğunuza beni alet etmeyin çocuklar. canınızı sıkarım, topunuzu patlatırım. feministliği bakımsız, pespaye olmak, akıl hastası gibi davranmak zannediyorsunuz, arızalarınıza bahane olarak kılıf uyduyorsunuz. sizin yüzünüzden feminist denince erkeklerin aklına çirkin, dengesiz kadınlar geliyor. feministliği hakaret olarak kullanır oldular, sizin yüzünüzden.
    bu tipte kadın erkekler için genel bir entry var. (bkz: social justice warrior/@metal revolution)
    sizin için yazı karakteri harcamaya değmez de durup dururken kudurmayın.
  • sokaklarda içen insanlar, içkinin yanında meze kullanmazlar. şişeden büyük bir fırt çektikten sonra yumruklarının üstüyle ağızlarını silerler. argoda yumruk mezesi olarak geçer. sahiden soğuk aylarda bir şarapçı ağabeyle için, görürsünüz. *
    bunu hatırlattığı için tebessümle entrylerini okuduğum ekşi sözlük kullanıcısıdır "yumrukmezesi"