şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bir tavuk, horoz olmasa da düzenli olarak yumurtlayabilir. ama içinden civciv çıkmaz. işin içine horoz da girerse o zaman civciv olur. bilmem anlatabildim mi?
  • yalancıyı miksinler mi?
  • cahiller ölsün.
  • yanlış bilgi inanmayın lan hemen gerizekalılar.

bir tavuk horoz tarafından döllenmeden de yumurtlayabilir. fakat döllenmişse yumurtadaki farklılık, sarısı üzerindeki küçük siyah bir noktadan ibarettir.

ha beyazı ben de sevmem ama yemeyecekseniz o noktayı yemeyin.
  • (bkz: her beyazı sperm sanmak)

amniyon sıvısı olmasın o?

afiyetle yiyebilirsiniz çok faydalıdır. marketlerdeki gezen tavuk yumurtasıymış, organikmiş bunlara da sakin kanıp 4 5 kati ücret ödemeyin kandırılıyorsunuz. ha bulabilirseniz tabiki köy yumurtası yiyin. her duyduğunuza da inanmayın.
  • tıpkı insanlar gibi tavuklar da menstrüasyon yaşar. yani yumurtlar. halk dilinde adet görür. tavuk için bahsedilen bu yumurtlama eylemi tıpkı insan için bahsedilen yumurtlama eylemindeki gibi döllenmemiş yumurtanın vücuttan dışarı atılması işlemidir. yani tavuğun insan gibi adet görmesidir. dolayısı ile yumurtanın içinde sperm falan yoktur.
  • amniyon sıvısı olmasını geçtim de, sperm olsa bile koç taşşağı yiyen bir milletin böyle bir çekincesi olmaz.
  • (bkz: düz mantık)
  • cehaletin alıp başını gitmiş olduğunu gösteren başlık.
    marketlerden aldığınız yumurta horoz ve tavuğun beraber yaptığı bir şey mi sizce?

kafamı masanın köşesine vurup geliyorum bir saniye.