şükela:  tümü | bugün
  • yumurtakabuguzari.com isimli site nemartro isimli ilaç için açılmıştır. ilacın içeriğine baktığımızda diğer glucosamine ve kollogen içeren ürünlerden çok da farklı olmadığını görürüz. tüm diğer benzer ürünler gibi gıda takviyesidir, ilaç değildir, etkinliği kesin değildir. işbu entry yumurta kabuğu zarının televizyon doktorları tarafından pompalanmasındaki artışa binaen bilgi amaçlı yazılmıştır.
  • romatizma ağrıları ve diğer eklem sorunları için günde bir ya da iki tane doğal yolla tüketilmesi önerilen zar. ama yumurtaya alerjiniz varsa dikkatli olmalısınız tabii ki. önemli.

    yumurta kabuğu zarındaki farklı protein polimerlerinin bazı tür bel ve diz ağrılarını 7 -10 gün arasında % 40 oranında azaltan; kıkırdaktaki sancı ve tutukluğa karşı çok iyi gelen zardan elde edilen preparatların ise vücuttaki romatizma ağrılarına ve kireçlenmeye karşı hem tedavi edici hem de ağrıyı giderici etkilerinin olduğu saptandı.*
  • doktorum önerdiği için içinde bu zımbırtıdan bulunan bir kutusunda "ilaç değil" gıda takviyesi yazan bir kapsül içiyorum. 20 tane bitti ağrılarımda çok büyük azalma var ama bu , yumurta kabuğu zarı ihtiva eden ilacımsıdan mı yoksa fizik tedavi ve diğer ilaçlardan mı oldu onu kestiremiyorum.

    bildiğim tek şey öküz gözü büyüklüğünde olan bu hapı içerken canım çıkıyor. bir de bu zımbırtı gereğinden fazla pahalı.