• görüntüler

bu zabıtaların özgüveni nereden geliyor ya? hepsi kendini mafya babası sanıyor. vicdansız eşkıyalar.

edit:

mail: zabitamudurlugu@esenyurt.bel.tr
    https://twitter.com/esenyurtbldys
    https://twitter.com/ibbzabita
  • malum partinin üyeleri sokak ortasında adam öldürse görmezden gelicek bir karaktersizin garibana esip gürlemesi olayı.
  • malum parti döneminde işe alınmışlardır.
  • adama bak nasıl da kırıyor beni :(

tanım: garibanın yumurtalarını kıran zabıta.
  • zabıtanın görev ve yetkileri arasında tezgahtarların mallarını yere dökmek, yumurtalarını kırmak veya ne bileyim geçenlerde meydana gelen olayda balık satan çocuğu tehdit edip " beni unutma " demek yok herhalde. tutarsın tutanağını yazarsın cezasını gidersin.
    bunları seminerlere falan alıyorlardır herhalde.
    öğretmenler eğitim öğretim yılı başı ve sonlarında ve ayrıca iki ara tatilde iyi kötü seminer alıyorlar.
    bu arkadaşlara üniformaları giydirip sokağa salmıyorlardır umarım.
    görev amaçlarını destekliyorum. olması gereken bir iş alanları var.
    ama toplum ile iç içe olunan bir meslekte bu tarz hareketler görev alanı içinde değil.
    bu hareketleri yapan görevlilere bu yapı için de bir yaptırım falan vardır herhalde.
    zira diğer memurlar uyarı, kınama vs leblebi gibi ceza alırken bu memurların sicilleri merak uyandırıcı.
  • çocuk boğazını sıkıp "devleti tanıyacaksın" diyen psikopatlıkla aynıdır.

ama güç işte, ne yaparlarsa yapsınlar "başıma bişey gelmez" rahatlığında. sonucu bu oluyor.
  • küfür etmemeliyim küfür etmemeliyim küfür etmemeliyim küfür etmemeliyim küfür etmemeliyim

tanım: görevini vicdansızca kötüye kullanan kamu görevlisi. ama hiçbir yaptırım uygulanmayacak aksine ödül alacaktır.
  • yanlış anlamış olabilirim ama yumurtalar kadının değil.

kadın, sattığı yumurtalar zabıta tarafından kırılan bir adamı ve zabıtaları videoya çekiyor, hatta "bu insanlara yazık değil mi?" gibisinden bir şeyler söylüyor. eğer yanılmıyorsam başlığın düzeltilmesi lazım.

zabıtanın işgüzarlığına ve insafsızlığına ayrıca değinmeye bile gerek yok.
  • yavşaktır...
  • insana olan tavrından, maskeyle çenesini korumasından zaten anlıyoruz içinde insanlara karşı bir saygısının olmadığını da nimete karşı da bir saygısı yokmuş onu da görüyoruz. yazık insan olmaya dair hiçbir şey taşımıyormuş içinde.

neresinden baksan elinde kalacak olan bir karaktere sahip zabıtadır.
    cezalandırılır mı? sanmam.
    zaten iki güne biz de herkes de, her zaman olduğu gibi bunu unutur, başka rezilliklere üzülmeye devam ederek yaşar gideriz.
265 entry daha
hesabın var mı? giriş yap