şükela:  tümü | bugün
  • net olmamakla birlikte, sanırım kümesteki yumurtaları yediği için köylüler tarafından kürekle dövülmüş, yarası kurtlandığı için maalesef ölmüş olan candır.

o küreklerin tez zamanda bunu yapanların götüne girmesi dileğiyle.

(etkilenebilecek olanlar izlemesin)
    link
  • (bkz: köylüleri niçin öldürmeliyiz)

(bkz: orospu çocukları)

anlaşılan bu ülkede hayvanlar için kimse bişey yapmayacak.
  • nasıl orospu çocuklarısınız ulan siz? bu ülkede köylüye fakire acıyanın anasını siksinler. ne tür piç kurusu varsa bu gruptan çıkıyor. fırsat bulunca bi tekme de ben atıcam artık. bol bol fırsat bulmak dileğiyle.
  • işin daha vahimi, bu tarz görüntüleri artık daha bile fazla göreceğiz.
  • (bkz: şerefsizlik)
    (bkz: namussuzluk)
    (bkz: cehalet)

bu üçünün anlamını bulduğu yer. sizin canavarca hisleriniz umarım çocuğunuz tarafından sizlere yansıtılır.
  • yumurta kadar beyni olmayan cahiller.
  • bunu yapan çok net orospu çocuğudur. vicdansızdır, kahpedir.
  • allah belasını versin şerefsizin. o yumurtaları tek tek mabadına girsin.
  • köylüler ve köylülük insanlığın en büyük düşmanıdır. sosyalistlerin yaptığı gibi güzellemeler yapılması değil, yok edilmesi gereken bir sınıftır. modern çiftçilikle karıştırılmamalıdır. gariban köpekçik huzur içinde uyusun.
  • allah’ım hayvana kalkan her el kurusun inşallah.bugün kaçıncı ağlayışım bilmiyorum,herşey çok kötü bu ülkede bu topraklarda.nefes alamıyorum,zaten ne kadar canım var ki?yaşamaktan o kadar mutsuzum ki,hayvanlara uygulanan her türlü şiddet gördükçe ölesim ve bunu yapanları öldüresim var.