şükela:  tümü | bugün
  • burası askeriye burada düşmanlık aşılanır diyen embesil, herhangi bir türk askerinin bu denli ırkçı ve kinci şekilde yetiştirildiğine dair bir görsel, bir video sunsun biz de görelim bakalım hangi ulusa nasıl düşmanlık aşılıyormuşuz.

burada ezberden entry girerek puştluk yapmayın.
    şükür ki, türk kimliği ve aidiyeti bir başka ulusa duyulan kin ve nefret ile oluşmadı.
    tarih ve coğrafya bizi yoğurdu ve bugünlere ulaştırdı.
    sevmediğimiz, düşman olarak gördüğümüz ülkeler olsa da, bu denli kinle yetiştirilmeye hiç ihtiyaç duyulmadı.

ve evet, yunan, ermeni, sırp milliyetçilerinde öyle bir kuyruk acısı var ki. halen diri tuttukları öfkelerine şaşarsın.
  • birisi ağrı dağının önünde video çeker bize söver diğeri apo bayrağı açar bize havan atar diğeri içtimada bize söver. nasıl bir yere düşmüşüz arkadaş ne kuyruk acısıymış.
  • dullar yetimler ev yakmalar.... hani lan bizdik barbar!

bizim söylediğimiz marş

armut dalda sallanır
    sallandıkça ballanır
    jandarmanın koynunda
    ölü avrat canlanır.

trikopis de böyle marşlar söyledi mi acaba!
  • sırf içeriğinde demirel geçiyor diye kıbrıs barış harekatı sonrası çekildiğini söyleyen olmuş, şahane milletiz. ola ki atatürk'e sallasalardı, "ıslak ıslak ne ara kurulanıp çektiler" diyecektik muhtemelen.

video kalitesinin kötü olması, videoyu eski tarihli yapmaz sevgili truvalılar. şayet gitse gitse 2000lerin başına gider, fakat bana göre gayet yeni.

palikarya böyle abartı, gazlı şeyleri sever. kuzey kore'nin ege modu gibi düşünün. öyle içeriksiz ama dev gaz bir millet ki, gerzekliğinden kaybolup tutukladığımız elemanlardan birinin facebook hesabında bir yorum yaptım da bildiğin yunan oyk komandosu, beni sınıra teke tek kavgaya çağırdı. ekran görüntüleri mevcut. bunların elit klasmanındaki askeri bile böyle çomar, çok sallamayın. içecekleri, içebilecekleri tek kan, ege denizinin serin sularıdır, o da kana kana.

meraklısına bilgi: üstlerindeki amerikan woodland kamuflajından bozma stripe yunan kamuflajı, amerika'da bile 1981'de kullanıma girdi. müttefiklere geçişi, depolardaki stok malzemelerin tüketilip, yeterli sayıda kamuflaj edinip de yemin eden çömemeze kadar inmesi nereden bakılsa 2000lerin başı.
  • yunan iç savaşı sırasında oluşturulmuş olan lok (lohi oreinon katadromon)'un türkçe karşılığı -1 yaklaşık sonuç olarak-; "dağ saldırı birlikleri". ismen bizdeki dağ komando'ya karşılık geliyor gibi dursa da; geçmişlerini incelerseniz, kuruluşunda ingiliz istihbaratı sonrasında cia tarafından eğitilen bu birliklerin en büyük başarıları iç savaş ve darbe dönemlerinde aldıkları görevler. 1974'de kıbrıs'ta yedikleri dayaktan sonra reorganize edilmişler. bence yunan vatandaşları türklerden ziyade bu keçi çobanlarından korkmalı; adamlar aç karnına sıcak asfalt tepip, dolu silahla askercilik oynuyorlar. bir de leonidas'tan sonraki en ünlü (ı)spartalı olan demirel'e laf etmişler, atinalı mısınız oğlum siz!

aynı entryde isimlerini anmak kendilerine yapılmış büyük bir hakaret ancak;
    (bkz: gebirgsjager)
  • aklıma askerliğimi getirmiştir. 18 ay süren askerlik hayatımda, yunan kelimesi sadece bir sefer geçti. süreç acemi birliği, tüfeğimi yere düşürdüm, çavuş; o tüfeği sana yunanlılar hediye etmedi, dikkatli taşı.
  • benim genelkurmay başkanımı kurşun atmadan istifa ettirseler ben de böyle kin besler, kuyruk acısı ile dolaşırdım. haklılar tabi.

(bkz: kardak krizi)
  • demirel'den dem vurulan kuyruk acılı yunan faşistlerinin videosudur.

yılllaaar yıllar önce çekilmiş bir video olduğu görüntü kalitesinden ve hesap makinesinden anlaşılıyor. bugün en kötü telefonla dahi en az 480p görüntü yakalarsınız.

-önemli değil bineaaleyh önemli de olmamalıdır, önemli olsa mesele olmazdı demek ki önemli değildir. dün dündür bugün bugün. *

bu yüzden '' meseleleri mesele yapmazsak ortada mesele kalmaz ''.
  • saçma hareket. böyle videolardan sonra anlıyoruz ki türkiye onurlu ve büyük bir ülke. bizde hiçbir kurumda hiçbir millete küfür edilmez. türk insanının hiçbir millete doğrudan düşmanlığı yoktur. yunan dikkatimizi çekmek için elinden geleni yapıyor. onca çabaya rağmen türkiye'de gazetelerin ikinci sayfalarına ancak çıkabiliyorlar. yunanistan'ın gündeminde ise hep türkiye var. televizyonlarını acun ılıcalı'nın programları ve türk dizileri işgal etmiş. adamlar türkiye ile yatıp türkiye ile kalkıyorlar. bizim gündemimizde değilsiniz deyince yunan arkadaşlar algılayamıyorlar durumu. sanıyorlar ki türklerin tek derdi yunanistan. acınacak durumdalar.