şükela:  tümü | bugün
  • yunan dışişleri bakanının ‘erdoğan tutarlı ve karizmatik, adalar ile ilgili mevzuyu başlatan muhalefet’ diyerek rte’yi övmesi durumu.

benim de karşıma 16 tane adayı tek bir mermi harcamadan hediye eden biri çıksa ben de överdim.
  • ortamlarda komşularla sıfır politika sorunu dersin kim bilecek.
  • över tabi, ben de “adalar yunanistanındır” desem beni de kutlayabilirler.
  • rakip ülkenin başındaki kişi ülkenin kalbine, kozmik odaya girilirken, kahraman komutanlar bir bir tutsak edilirken ‘ben bu davanın savcısıyım’ diyen olsaydı ben de derdim.

ordunun yetenekli kadrosunu tasfiye edip yürümesini bilmeyen asker, selam vermesini bilmeyen komutan yaratırsa heykelini bile dikerdim.

tarımı, hayvancılığı, sanayiyi bitirip yerli ve milli olan her şeyi satıp özelleştirseydi, tamamen dışa bağımlı bi ülke yaratsaydı benim de işime gelirdi.
  • normal sartlar altinda ovulen kisinin yerin dibine gecmesi, tepki gostermesi beklenir. ne mi olacak, tabii ki meydanlarda komsularimiz bizi cok seviyor diye pazarlanacak.
  • ege'de o kadar ada ve adacığı çaktırmadan ben de alsam sabahtan akşama kadar ben de överdim.
  • işte dünya lideri!

muhalefeti över veya rte'yi eleştirirse;
    batı bizi çekemiyor!

arka plan:
    -ya oğlum konuşsana o kadar adaları verdik lan iki iyi şey söyle göz göre göre gidiyoruz!
    +pffff tamam yhaa
  • "nick bulmam lazim" rumuzlu $ahsin yunan bakani övgülere boğmasini bekledigim başlık
  • uzun’un hocası dondurmacı çatlak da çok sever yunanı.

(bkz: keşke yunan galip gelseydi)

.