şükela:  tümü | bugün soru sor
  • yunan savunma bakanının geçenlerde yaptığı açıklama. insanı tedirgin eden, ankarada deniz olmaması. bu kadar adam nereye dökülecek?

edit: bunu duymak için yunannistana gitmedim elbette ama,
    buradan ya da şuradan ya da horadan
    artık hangi kaynak işinize geliyorsa. elbette haberde yunan bakanı konuşurken çekilen bir görüntü yok. belkide grup toplantısında söyledi ne bilelim şimdi.
    beni mesaja boğan tc vatandaşı yunan arkadaşlar, bu tepki niye. giremezsiniz oğlum işte. bunda can sıkacak ne var? ha illa gireceğiz derseniz. gelin girin, ama o da 1 saatte olmaz. gişe işlemleri valizleri aldım, ettim, bindim indim derken en az 3 4 saati bulur.
  • ankaraya girmesine girer de nereden çıkacağı belli olmaz.
    kuzeyde karadeniz batıda ege güneyde akdeniz var. hangisinden çıkmak isterse oradan çıkarırız.
  • esir olarak ve anıtkabirin önünde diz çökerek girebilirler. bence bunu kastetmiştir.
  • check-in'de bavul vermez sadece el bagajıyla binerse uçağa, bir ihtimal körük falan hızlı yanaşırsa bir saatte girebilir tabi ama zor yine de
  • bu yetkili ağabeyimiz ile ilgili, bu aralar sosyal medyada popüler olan yorumlardan biri,

anlaşılan ankara'da deniz yok diye rahat rahat konuşuyorsun.bu defa havuzda boğulursun dikkat et :)
  • (bkz: kaynak götüm)

doğruysa da deli bir yunan milliyetçisin hezeyanıdır. dünyadaki tüm milliyetçilerin aşağı yukarı benzer şeyler saçmalaması gibi.
  • (bkz: keşke yunan galip gelseydi) ülkenim başındaki zat bunu söyleyen adamı ziyaret etti, elini yüzünü öptü. yani öyle çok havuz deniz esprisi kasmayın. başınızda ne atatürk var ne de kuvayi milliye.
  • kaynağını merak ettiğim akılla bağdaşmayan saçma sapan iddia, ulan ben bile, kocaeli'den gitmeme rağmen, anca 3-4 saatte giriyorum ankara'ya.
  • türk bakanlarından farkı olmayan bakan söylemi. bizdekiler de yıllardır böyle gaza getirerek yönetiyor bizi.
  • atina dan ankara ya tarifeli uçakla 1 saatte gidemezken gereksiz olmuş bir açıklama.