şükela:  tümü | bugün
  • yunanistan yeni demokrasi milletvekili angelos syrigos, fransa’nın ypg/pkk ile operasyona dahil olarak türkiye’nin karşısına çıkması durumunda, atina’nın da aynısını yapacağını savundu..

http://m.haber7.com/…n-sozler-turkiyeyi-tehdit-etti

hazır dişimize kan değmişken;
    82) rakka
    83) selanik
    84) atina
  • canları yüzmek istiyorsa herhalde
  • ne çok sevenimiz varmış.
  • yüzmeyi özledilerse demek.
  • kuyruk acısı böyle bir şey işte. yıllar geçse de unutamazlar zamanında nasıl koyduğumuzu.
  • fransa'nın bunu tek başına yapabılecek gucu olmadıgını dusunuyorum.
    bızım de libya olmadıgımızı dusunuyorum.
    boyle bır savaş olsa olsa 3. dunya savaşı olur kanımca.
    yunanistan ise bu savaşta en fazla zarar gören ülke olur.
    açıkçası düşmanı hafife almamak gerekir ama ben az bilgimle şımarıklık yapma hakkımı kullanıyorum ve gerçekten ama gerçekten yunanistan'ı hafife alıyorum...
    bu milletvekilinin de kendı memleketınde ciddiye alınmayan bıri olduguna da emınım.

debe editi: boyle bır adet (belkı de degıl) vardı eskıden, bende eklemek ıstedım: bu entry debe'ye gırıyorsa anlıyorum kı, kım yonetırse yonetsın, hangı partı basa gelırse gelsın, türkiye zor anlarındasıkılmış bir yumruk oluyor. ülkesının gucunun farkında türk milleti! çok yaşayın, çok yaşasın!
  • yavaş aç , saçın başın dağılmasın cınım.
  • bu yunanın tek taktiği de bu ne zaman türkiye genel hedef haline getirilip linç edilse ideaları hortluyor. her seferinde *ötleri üstüne oturup ya biz aslında benzeriz bık bık diye dostane bir iki yarım ağız güzel şey söylüyorlar.. sonra tekrar tekrar.. bizans gibi bir gün elimizde kalacak..
  • 3.dünya savaşının tamtamları olmasın bunlar bir anda zaten değişik olan iklim tam değişmeye başladı.
  • fransa girerse biz de gireriz diyerek tek başına kafa tutamayacak güçte olduklarını birinci ağızdan itiraf etmiş. acziyetin böylesi kıyamam.