• fransa girerse biz de gireriz diyerek tek başına kafa tutamayacak güçte olduklarını birinci ağızdan itiraf etmiş. acziyetin böylesi kıyamam.
  • ne çok sevenimiz varmış.
  • milliyetçi cephenin gazını almak için ayda bir savaş açıyorlar. aynı bokun sarısı.
  • kuyruk acısı böyle bir şey işte. yıllar geçse de unutamazlar zamanında nasıl koyduğumuzu.
  • bu başlığın dün açıldığını sanıyordum ama bulamadım. loop da mı kaldım acaba.

hatta hatırladığım çok favorilenen bir yorum vardı.

"sorun yok. suriyenin de denize kıyısı var."
  • (bkz: havlayan köpek ısırmaz)

düzenli aralıklarla savaş açarız deyip açamayanlar derneği.
  • "deniz biraz soğuk ama, girince alışıyorsun"
  • boş tehditten başka bir şey değildir. 80 milyonluk, büyük genç nüfuslu, ordusu eskiye göre caydırıcılığını biraz kaybetmiş olsada hala natonun ve coğrafyasının en güçlü ordularından biri olan türkiyeye saldırmak göt ister. buyursunlar. 12 adaları, balkanların bir kısmını almak için bahane olur bizede.
    ha, amerika 2 nato ordusunun savaşmasına müsade eder mi? bence etmez.

edit : yunan sınırına gidip şu konuşmayı yapacak bir orgeneralimiz yok mu? https://youtu.be/sniigqppc8w
  • 20 sayfa entry girilmiş bir tane adam gibi kaynak yok.
    sikimsonik haber siteleri dışında böyle bir söz söylediğine dair ne bir haber ne gibi görüntü var.

birileri çok fena algı kasıyor başka bir şey değil diye düşünüyorum. ne çabuk unuttunuz gezi zamanı basın yoluyla yapılan manipülasyonları.. özellikle böyle dönemlerde sağlam kaynağı olan haberleri paylaşmak lazım

eğer doğruysa bile bu adamın bu açıklamasını buraya taşımak da ne bileyim, kendi ülkesinde ekşi’de atılan yorum kadar tanıyan var mıdır acaba.. 20 sayfa boyunca; atinaya giriyoruz, sırada orası var falan diye aptal gazlamalarla birbirimizi keyiflendiririz başka bir şey değil.
  • haftanın neredeyse yarısını tatil yaparak geçiren, tembel ötesi 10 milyonluk bir ülkenin vasat ordusu adına konuşmuş.

şöyle ki, bu tembellik ve şuursuzlukla bütün ordu ve toplumu ile beraber dalsalar meriç nehri'ni geçemezler.
hesabın var mı? giriş yap