• metre kareye arsa hari,ç ev yapımı fiyatı verebilir birisi varsa tanıdığı olan bana ulaşsın. ışçilik pahalı.

sevimli bir ülke.
  • genel seçim tarihini açıklayan ülke; 14 mayısaki..
  • siz siz olun yunanistan'a 25 mart bağımsızlık gününde gitmeyin. cafe ve restoran hariç heryer kapalı. yemek yiyelim desen herkes dşarda cafe ve restoranların önünde sıra olmuş. zar zor karnımızı doyuracak bir yer bulabildik. 25 mart 1821 yunanistan'ın osmanlı'dan bağımsızlığını kazandığı gün.
  • zito h ellas
  • " 2010-2012'de yaşanan, euro bölgesi borç krizinde alacaklı troyka (ab, avrupa merkez bankası, imf), 19.yuzyil yontemlerine dönüş yaparak yunanistan'dan hiç geri ödenmeyeceğini bildikleri borcuna teminat olarak ("diyet" olarak):
    adalarını,
    doğal gaz çıkarma haklarını,
    müzelerini talep etti " ( skidelsky, r. (2021). "para ve devlet". tellekt yayınları)

şeklinde bahsedilen ülke.
  • kızartmayı ve diasporayı bizden güzel yapan, oldukça güzel bir avrupa ülkesi. depremde yaptıkları yardımları unutmamak gerekir.
  • benim kendilerine boş olmadığım gibi, kendilerinin de bana boş olmadığından emin olduğum ülke.

zira uzun süre sonra gittim, başvurdum ve 2 yıllık vizemi verdiler. özlemişler. ben de özledim. geliyorum tatlımlar. geliyorum.
  • iki kere ziyaret ettiğim ülke. özellikle selanik çok güzel bir şehirdi. avrupa ülkeleriyle kıyaslarsak ama çoğu açıdan çok gerideler.
  • her açıdan gerideler bu da onları bakir kılmış. hele attika yani athens geniş bölgesi ( (şehir dışısı))köyden hallice).

insanı gelişmişlik ve cana yakınlık olarak avrupa'nın eline veren eski topraklar. oksijen tavan bir ülke.

havalimanında su bedava. alt kattaki market duty free'den ucuz. dönüşü beklerken taze blueberry alinabilir.

mayıs güzel belki plaj voleybolu ya da sörf yapabilirsin.

bir gece eğlenceye kesin git müzikli alkollü genelde 150 euro şişe. ( atina'da north güzel).

taverna da ortaya balık söyle 2 kişilik 26 euro around. herşey var içinde. 1844 mu neydi unuttum en lezzetli uzo o geldi bana. ağır hafif.

tatlılar pastalar efsane lezzetli kahvelere 4 euro verene kadar pasta yenebilir.

iyi eğlenceler.
hesabın var mı? giriş yap