şükela:  tümü | bugün
 • kavala, selanik, tasos, midilli, rodos ve kos başlıca olmakla beraber arabamız ve paramızın ulaştığı her yunan tatil yöresinde bu seneden itibaren görülebilecek olaydır.
  tasos'ta nerde bir suv var bakıyorsunuz plakasına 34. hangi plajda çığlık cığlaga bir cocuk ağlaması zırlaması var, bakıyoruz hemen türk çocuğu.
  freeshoplarda tepelemesine alışveriş yapanlar mı dersiniz, trafik kurallarına uymayan lüks arabalar mı, plajlara ipad ile gidip takılanlar mı, hepsi türk oğlu türk.
  yunan restoranı sahipleri böyle iştahlı, parayı saçan turisti hayatında görmediklerini söylüyor. araptan farkımız yok anlayacağınız.
  o yüzden istanbul'u arap turistlerin istila etmesi başlığıda araplar için yazılanların aynısını biz de başka yere gittiğimizde yapıyoruz. eleştirmeden önce dönüp aynaya bakmalarını tavsiye ediyorum arkadaşlara.
 • ekonomik krizin ciddiyetinin kanıtı.
 • ne wc de sira beklemeleri ne metroya binerken inenleri beklemeleri ne cocuklarinin zirlamalari ne tükürmeleri sicmalari bilmem neleri yüzünden yunanlardan orospu cocugu olanlarinin sinirlenmesine, irkci degilim ama bu türkleri sevmiyorum arkadas falan gibi seyler demelerine yol acmistir.
 • malesef 2014 senesinde doğu yunanistan'ın türkler tarafından işgali gerçekleşmiştir. 12 adalar doldu taştı, cyclades'de şu anda acayip dolu vaziyette.
  bodrum restoranlarında hala tokatlasın bizim esnaf, yakında cümleten göçeceğiz yunana.
 • bugün bir milyon türk'ün yunanistan'a akın edeceği haberleri ile kesinlik kazanmış olay.
  http://www.gazetevatan.com/…an--803845-pazar-vatan/
  öyleki yılmaz özdil bile olaya kıllanmış.
  (bkz: 16 temmuz 2015 yılmaz özdil yazısı)
  merak etmesin, türk turizmciye kazıklanacak nufüstan daha çok var türkiyede.