• yunanistan, türk dönerini kendilerine tescil ettirmek için avrupa birliği'ne başvurmaya hazırlanıyormuş.yıl olmuş 2020 ulan antik yunandan gelen bir medeniyetin bu kadar vizyonsuz olduğunu görünce hallerine üzülüyorum.lan yarak kafası ne döneri ne baklavası ne yoğurdu ne sahiplenmesi ne tescil ettirmesi.bulsana kansere aşı,bulsana virus panzehiri,bulsana yeni bir matematik teoremi al götüne sok döneri al hepsi senin olsun aq

edit: gyros diye seslenir kendileri
  • dönercilerin ellerinde döner bıçaklarıyla, yunanistan'a sefer açmasıyla sonuçlanacak bir girişimdir.

bu arada başvurunun sonucu olumlu sonuçlanırsa, ben olumlu oy verenlerin aq. hiç mi türkiye'ye tatile gelmediniz? hiç mi türkiye'ye tatile gelen yakınınız/arkadaşınız olmadı? bulunduğunuz yerde hiç mi türk'ün çalıştırdığı lokanta yok?
  • geçmişte pisagor teoremini bulan, yunan mitolojisini yazan millet şimdi türk dönerini sahiplenmeye çalışıyor.

bunların denize döküldüklerinde ayarları bozuldu hahahaha.
  • almanların müsaade etmeyeceği olay.
    ufak ufak berlin döneri diye sahiplenseler de hala, dönerin türk icadı olduğunu kabul ediyorlar.
  • başıma bir şey gelmeyecekse hayatımda yediğim en lezzetli döneri selanik'te yedim.
  • allah’ınızı severseniz gidin malum kişiyi sahiplenin.
  • bir defa adı bile türkçe. döner adında patent alsa bile sırıtacak başvurudur.
  • bizden iyi yapıyorsa hakkıdır. yapamıyorsa dönercilerin ç*künü yesin.
hesabın var mı? giriş yap