şükela:  tümü | bugün
 • didim açıklarındaki bulamaç adasını ziyaret eden yunanistan savunma bakanı kammenos, yanındaki heyetle birlikte üzerinde 'gücün yetiyorsa gel de al!' yazan anıtın önünde poz verdi.kammenos, paskalya kutlaması yapacak askerlerin masalarında edirne’de tutuklu iki yunan askerini temsilen masalarında iki boş sandalye bulundurmalarını da emrettiğini söyledi.
 • bunların da götleri iyi kalktı ha.
 • tatmin edemeyeceksen tahrik etmeyeceksin. *
 • son iki efelenmelerinin birinde izmir'de diğerinde kıbrıs'ta denizden toplamışlardı bunları. bi daha şanslarını denemek istiyorlar, kızacak ne var ??
 • yunanistan hükümetinin yunan halkının gazını alma çabalarıdır. onlarda biliyor bir bok yapamayacakları ancak amaçları gündemi değiştirmek. insanlar aç aç.
 • got kasintisi iyi birsey degildir.
 • haala bunu yapanlar var mıdır bilmiyorum ama, 80'li yıllarda örneğine sıklıkla rastlanan bir durumdu. özellikle varoş kesimlerde yaşayan mahalle delikanlıları, kendi mahallelerinden geçen diğer gençlere tebelleş olmak için küçük çocukları kullanırlardı. yani o gelip geçmekte olan gençlerin önüne bu ufaklıkları yollar ve onlara sataşmalarını isterlerdi. kendilerine küfredip diklenen ufaklıkları hırpalayan gençler, karşılarında bu mahalleli gençleri bulup bir araba sopa yerlerdi.
  şimdiki yunanların yaptığı da bundan öte bi davranış değildir. yani böylesi çizmeyi aşacak tehditlerde bulunmalarının asıl nedeni, büyük abilerinden aldıkları emirle hareket ediyor olmalarıdır. aklı selimle hareket eden türkiye de "ulan çocukla çocuk mu olacağız allaasen" tavrıyla bu oyuna gelmemektedir. şimdi bu yunan tüm ordusuyla ülkesine girecek olan bir türkiye'nin iki günde tüm ülkeyi teslim alabileceğini bilmiyor mudur? adı gibi biliyordur. öyleyse bu tahrik nedendir? yukarıda anlattıklarımdan sonra tahmin etmek pek zor olmasa gerek...
 • bu batının maşası, paralı askerleri şımarık orospu çocukları, tsk nin suriyede ve güney doğuda pkkya yaptığı operasyonlar nedeniyle rahatsızlar ve ordunun batıda kafasının rahat olmasını istemediklerinden ve tsk unsurlarını batıda tutmak istediklerinden dolayı sürekli ordumuzu tahrik ediyorlar.

  tsk da bu para için ne yapacağı belli olmayan orospu çocuklarının en ufak hamlesini karşılıksız bırakmamak için batıdaki ve trakyadaki bir çok birliği orada tutmak durumunda kalıyor.
  bir bok yapacakları yok ama amaçları tsk yı batıda huzursuz edip oyalamak.