şükela:  tümü | bugün
 • yunanistan savunma bakanı kammenos, tehditlerine türkiye’yi gören ikarya adasında devam etti. “cesaretleri varsa, topraklarımızın bir santimini zorlasınlar. birleşmiş yunanlılar onları ezecekler” diyen kammenos, 7 bin askerin adalara ve batı trakya’daki bir sınır bölgesine taşındığını söyledi.

  kaynak

  edit : kammenos’un provokatif ifadeler içeren gereksiz çıkışlarının yunan hükümetini zor durumda bırakırken, aleksis çipras, kammenos'un provokatif açıklamalarına sınırlama getirmeye hazırlanıyor. çipras’ın savunma bakanı’yla görüşeceği, gereksiz çıkışlardan kaçınması ve kullandığı üsluba dikkat etmesi yönünde uyarılarda bulunması bekleniyor.
  çipras daha önce yaptığı açıklamada türkiye'ye karşı soğukkanlı ve sağduyulu davranma çağrısında bulunurken, özellikle bu durumdan rahatsızlık duyan muhalefetin de kammenos’u ‘yangına benzin dökmekle’ suçladığı ifade ediliyor.
 • endişeye hiç mahal olmayan bir durumdur, bahçeli 5000 ülkücüsünü salarak hemen icabına bakıverir.

  5000 ülkücü hazır bekliyor
 • yüzme biliyorlardır inşallah.
 • ekonomileri yine sallantıda sanırım,halkın dikkatini dağıtmak istiyorlar. bir yerlerden tanıdık geliyor bu durum ama hayırdır inşallah.
 • host desen miyavlayacak bir milletin bu cesareti nereden buldugunu cok merak ediyorum.
  sen yunanistan'sin alt tarafi, ne yapabilirsin anasini satayim ?

  gerci o kadar adayi isgal edince sesini cikarmayan bi hukumetle karsilasinca hakli olarak avrupa'nin peti bile kendini adamdan saymakta hakli.
  dogrudur yunanistan kardes ne desen haklisin amk.
 • isimiz gucumuz yok bi de yunanistan'i mi isgal edicez bu karisikilikta?

  komik olay.
 • "oralara el koyup toki apartmanları diktirtme, ey yunanistan!" diye sıkı bir tehditle savuşturmak lazım.
  ekstra güvenlik önlemi: perinçek göreve!
 • devlet yetkilileri tarafından, "yunan hükümetinin tasmasını kimin tututuğunu ve bağır oğlum dediğini biliyoruz" şeklinde açıklama beklediğim olay.

  türkiye-rusya-iran yakınlaşması sonrası, birileri yunanistan üzerinden türkiye'nin avrupa ile karşı karşıya kalmasını sağlamaya çalışıyor. son zamanlarda yunan bakanların köpek gibi havlayıp türkiye'yi tahrik çabaları bundan.

  verilecek en güzel cevap, bunları köpek yerine koyup, sahiplerine gereken mesajı vermektir.
 • sanki işimiz gücümüz yok suriye bataklığındayken götünü silmeye parası olmayan yunanlarla uğraşacaz. sıktı şu yunan milliyetçilik zırvaları. biraz megali idea düşleyip masturbasyon yapmaya devam edin de kafa sikmeyin be kardeşim.