şükela:  tümü | bugün
 • akdeniz'de hakkımız olan bölgede doğalgaz aramasında bulunduğumuz ve bunu ısrarla devam ettirdiğimiz için çipras türkiye'ye ekonomik yaptırımda bulunma kararı almış. çünkü akdeniz'de sadece yunanistan doğalgaz araması yapabilir.

  alman parası ile artistlik yapan bu tuzlu su sever, balıkadamcıklara verilecek tepki yunan adalarına tatile gitmemek olur ama bizim millette böyle bir hassasiyet maalesef kalmadı. (bkz: yunan adalarına gitmiyoruz kampanyası)

  https://tr.euronews.com/…omik-yaptirimlar-gelebilir

  "yunanistan başbakanı alexis çipras, doğu akdeniz'de doğal gaz aramaya devam etmesi halinde türkiye'ye ekonomik yaptırımların uygulanacağını söyledi."
 • secim oncesi rte'ye koz veriyorlar. sus hocam 23 haziran'a kadar.
 • türkiyeye ekonomik yaptırım uygulamayanı dövüyorlar zaten.

  bi eksik bi fazla ne fark eder?

  enteresan karardır.
 • ulan ne yapabilirsiniz ki? ekonomi zaten çoğğ iyi...

  ayrıca cidden tebessüm ettiriyor bu yunanlıların cesareti. insanı bi gülme alıyor, bi şenlendiriyorlar
 • götü boklu yunanistan bile türkiye cumhuriyetine posta koyacak hale geldiyse vah bize.
 • biz o gazı bulalım da siz istediğiniz kadar yaptırım yapın. o gazın yanında senin yaptırımın devede kulak kalır yunanistancığım.
 • çipras bi siktirgit çay koy amk!

  boykot yaparak değil bizim cemaatlere, kişilere falan para verin anca o zaman belki bizimkiler sizin istediğinizi yapar. bunları da biz mi söyleyelim!

  hiç olmadı bakanlara saat falan gönderin! peçeteden faturasını unutmayın!
 • akp nefreti ile öyle güdülmüş durumdaki % 50 resmen yunan tarafını tutacak on milyonlar var.
  devlet eşit değildir akp. türkiye cumhuriyet eşit değildir akp. akp bir siyasi partidir, seçimleri kazanmıştır, devlet denen kurumun işleyişini sağlar görev süresince ama devlet değildir, devletin sahibi değildir, türkiye cumhuriyeti akp'nin ya da direkt olarak rte'nin malı değildir.

  o yüzden havuz medyası kadar elde duran bir kaç muhalif medyanın da görmezden geldiği doğu akdeniz sorunu gibi tüm geleceğimizi ilgilendiren meselelerde kendi tarafınızı tutun. akp'nin değil kendi çocuklarınızın geleceğini sağlama almaya çalışın.

  şuan kimsenin nedense hiç konuşmadığı, varsa yoksa kıçı kırık bir belediye seçimine tüm mesaisini harcadığı zamanda italya merkezinde tüm batı bloğu rum kesmi ile iş birliği içinde ve içerisinde ticari ilişki dışında manevi bağlarımız bile olan g. kore gibi bir ülkenin de bulunduğu ülkeler ile karşı karşıyayız. şuan, tam şu anda tüm batı tek vücut halde 2 ülkeye saldırıyor. türkiye ve iran.

  iran mimli ve açık hedef olduğu için aleni yapılıyor. türkiye'ye de yapılmak istenilen bu.

  soktuğum ne belediyeymiş. varsa yoksa kazanma yarışı. tüm ülke günlük zafer peşinde. mahalle yanıyor, apartman alev almış ama biz kim yönetici olsun kavgası yapıyoruz.