• bbc 1 radyosunda denk geldiğim gerçek adı dominic harrison olan ingiliz müzisyen, daha 19 yaşında

tarzını twenty one pilots'a çok benzettim
  • o kadar klasik bir ingiliz ki (hem hareket hem de tip olarak) çocuğun o ağır aksanı şarkılarından bile anlaşılıyor. çocuk dediğim de benle aynı yaştaymış yani ne diyim.
    bu aralar instada falan sürekli görüyorum daha müziğini dinlemeden o ağzını yayarak konuşmasından ve dudak büzmelerinden ağzının ortasına çarpma isteği geldiği için inanılmaz itici bulmuştum. yeni şarkı çıkarmış loner diye. dinleyince anladım neden böyle davrandığını. arkadaş pop punk yapıyormuş o yüzden böyle itici emo hareketler sergiliyormuş demek.
    yaptığı müzik kötü değil aslında ama tarzım olmadığı ve o gevşek ağzı yüzünden kendinden soğuttuğu için tekrar açıp dinlemem açıkçası lol
  • çok sevdiğim, bayıldığım yeni neslin genç isimlerinden. dilerim aynı kalitede devam eder.

loner single'ı ayrı, klibi ayrı güzel.

tam 90'lar sonu 2000'ler başı estetiği var. 21st century liability komple başarılı bir albüm. dilerim halsey, g-eazy'ye yaptığı gibi bu çocuğun da başını yemez.
  • bende nedense vokali twenty one pilots havası oluşturan yeni yetenekli şarkıcılardan.

özellikle anarchist şarkısı çok hoş. önü açık olsun diyorum.
  • bu sene bir festivalde tesadüfen dinlediğim, 1997 doğumlu sanatçı.

canlı performansı çok başarılı, sahneyi çok güzel kullanıyor. asla yerinde durmuyor, ilginç tarzıyla da kalabalık müzik sahnesinden sıyrılabileceğini düşünüyorum.

parents ve anarchist şarkıları tüm gün repeatte dinletiyor kendini.
  • müziğinden bağımsız olarak çok samimi ve eğlenceli bir insandır.

hayranı ile yaptığı trivia 'da verdiği tepkiler çok doğal.
  • en berbat aksana sahip ingiliz punk. sen fokin' deme.
  • mgk ile olan i think i am okay in klibini izlediğimde ilk başta ben de itici özenti gibi bulmuştum ama sonra dinledikçe çok yetenekli buldum ve hatta aşık oldum o derece.
hesabın var mı? giriş yap