şükela:  tümü | bugün
  • noroloji uzmani, cerrah profesor.
  • anevrizma konusunda adeta zen master. çok tehlikeli ameliyatlarda bile inanılmaz derecede başarılı bir profesör. ne yazık ki şişli etfal'deki görevinden istifa etmiştir.
  • ameliyatlarını istanbul cerrahi hastanesinde yapmakta olan, topağacı'ndaki muayenehanesinde hasta bakan popüler hekim. bel kilitlenmesi ile gelen hastalara uyguladığı yöntem ile anında tedavi etmekle de ünlenmiştir.
  • kendisi hakkında twitter'dan edindiğim izlenim çok olumsuz olan spor yazarı. twitterda popüler olmaya çalışan bir tavrı var. burayı okuyorsa kendisine bu uğraşılarını bırakmasını ve caner eler'i alper öcal'ı vb. kaliteli genç kuşak spor yazarlarını örnek almasını tavsiye ediyorum.
  • bu adamın kafasını çözemedim. son zamanlarda basketbolla ilgili tweetler attığımdan dolayı beni takip etmiş sanırım dedik takip edeni takip ederim diye bastık followa ama yazdıkları çok garip. whatsapptan basketbol konuşmak isteyen bayanlar eklesin tarzı bir şey gördüm. bir de ben cumhuriyet gazetesinde yazıyorum diye söyleyip duruyor garip bir adam valla. bir de analizleri fazla fazla yanlış biri aydınlatsın kendisini.
  • cumhuriyet gazetesi nba yazarıymış. merak ettim, 2 ay takip ettim kendisini. kendisi ile ilgili sürekli böyle tivitler attırıyor. https://twitter.com/…cini/status/474739903188975616
    gına geldi valla popüler olma çabalarından.

hayır yazdıkları iyi olsa yine laf etmeyeceğim ama kaan kural'ın yayında ağzından çıkanları tivitliyor sürekli.
    ekşi sözlükte, nba'i kendisinden daha iyi anlayan, daha iyi anlatan en az 50 kişi bulurum. ama cumhuriyet'te yazdıramam.. hayat çok garip.

neyse gençtir.. umarım düzelir.
  • cumhuriyet gazetesinin işi ne kadar ciddiye aldığını gösteren velet. prestij kaybettirir. hata çocuğun kesinlikle değildir tabi ki.
  • 16 yaşında. cumhuriyet gazetesi'nde basketbol yazarlığı yapıyor. vatan'da da 12 dev adam ile yaptığı röportajlar vardı. ımc tv ve lig radyo da cikiyor. popovich ile yaptığı röportaj çok ses getirmişti. 16 yaşında daha iyisini yapamaz herhalde. ben de beğeniyorum başarılar..
  • basketbol yazarları içerisindeki tek taraflı yazar sanırım. attığı tweetler tamamen bu yönde. sürekli fenerbahçeyle ilgili olumlu şeyler yazıyor. olumsuzda yazıyordur belki ama yazdıklarına karşılık olarak hep objektif olması yönünde yazanlar var. baya bir süredir takip ediyorum fenerbahçe taraftarı olabilir herkes takım tutar bu ülkede ama bu şekilde yaparak kendisine yazık ediyor açıkçası. önünde çok güzel fırsatlar varken o bunları çok farklı değerlendiriyor gibi.
  • aklınıza sporla iğrenç kim geliyorsa bu adam da o. mafyatik olmaya çalışıyor, rte ağzı kullanıyor hatta sümeyye'nin trollerine kendiyle ilgili övücü tweetler attırıyor, insanları tehdit ediyor, ezik bir çocukluk geçirdiğinden 'basket konuşmak isteyen kızlar eklesin ;)' diye tweetler atıyor. takipçi kasmak için her gün insan takip edip sonra takip ettiklerini siliyor. en sonunda takipçi satın almış paraya kıyıp. kısaca yer israfı, niteliksiz, devamlı 'ben gencim' bahanesine saklanan, hiç bir konuda bilgisi olmayan fakat fikri olan, özenti bir yaratık. cumhuriyet gazetesinin başına gelmiş en kötü şey.