şükela:  tümü | bugün soru sor
 • nerede bozuk meyve var, satın alacağınız zaman özellikle onları seçip elinize veren, ankaralı bir market zinciri.
 • online hizmetinde ssl sertifikası yoktur. dolayısıyla bilgiler (kredi kartı veya her türlü giriş işlemi) şifrelenmeden gönderilmektedir. araya girebilecek herhangi bir sistem sistem üzerinde yaptıklarınızı çekebilir.

  http://www.yunusonline.com/
 • ankara'nın en pahalı marketlerinden birisi ve malları da iyi değil.

  çağdaş-gross marketler varken kim gider merak içindeyim.
 • bir onceki entry e katilmakla birlikte, veritabaninda sifrelerinizi sap gibi birakmaktadir. ne hash var ne salt. kullanmayin.
 • sakaryadaki iki koca şubesini kapatıp kaçmaya başlayan marketler zinciri. ne oldu ya, ekonomi çok iyiydi
 • poşet konusunda her geçen gün, müşteriye zulüm olan uygulamalar çıkaran marketler zinciri.

  ücretsiz olan ince poşete yalnızca meyve koyulabileceğini ve biri yırtılır da ikincisini kullanmak isterseniz ona ücret ödemek zorunda olduğunuzu belirtiyorlar. balık reyonunun kat kat bu poşetten kullandığını belirtirseniz kasiyerler hakaret eder gibi size bakıyor.

  bununla da bitmiyor, örneğin beş kg patates almak istediğinizde doğal olarak çift kat ince poşet kullandığınızda, poşetlerin birinden para talep ediyorlar. o poşete para ödemeyi reddederseniz kasiyerler paldır küldür ikinci poşete el koyabiliyor.

  hal böyle olunca alışveriş süresince sürekli poşet kaygısı yaşıyorsunuz. böyle giderse, bu marketler zincirinin poşet kadar ömürleri olacak gibi görünüyor.

  peşinen söyleyeyim: çevreci bir insanım ve bu poşet kanunundan çok önceden beri zaten üstüme düşen ölçüde doğayı koruyacak şekilde davranıyorum ve gerekli tedbirleri alıyorum ki buna poşet de dahildir ancak marketler ve birçok firma bu poşet mevzusunu çevrecilikten ziyade insanları yolmak için kullanıyorlar bu da böyle biline.