şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: ilefilm)
  • ya topçunun ya popçunun çıktığı ceyhan'ın bağrından çıkıp gelen film yönetmeni. lise yıllarında milli takımın alt kadrolarına çağrılmışlığı da vardır. deli basket oynardı zamanında. mualla filmi ile meksika'da bir kısa film yarışmasına katılmıştır.

edit: mualla'yı izlemek isteyenleri kendisi böyle çağırmış; https://www.facebook.com/…7498373312293?pnref=story
  • henüz yayımlanmamış olan "01 suburban stories" belgeseli çekimleri sonrası inter filmin ankara ofisinde reklam filmi çeken, yeni nesil,ümit vaadeden ( promising ), genç yetenek yönetmen.
    edit: my suburban stories afiş.
    not : 2016 eylul - ekim aylarında adana da uzun metraj film hazırlıkları olduğu söyleniyor.
  • (bkz: my suburban stories) isimli belgeseli antalya 53. film festivalinde yarışacak olan genç yönetmen. hadi bakalım başarılar ozan! seni güzel yerlerde görmek istiyoruz.

bu işten sonra bir de "mezbahadan seyyara bir şırdan hikayesi" adlı belgesel bekliyoruz.
  • my suburban stories 'in yeni trailerını yayınlamış
    emeklerine sağlık.

link
  • my urban stories'de hakikaten ceyhan'ın en unique tiplemelerini bir araya getirmiştir. aynı liseden benim 8 alt devrem oluyor kendisi. ceyhan'ın bağrından çıkma sıradışı insanlardan birisidir. herkesten farklı olarak memleketinin hiç bir yerde olmayan değerlerini tüm dünyaya sunmak istemiştir.
  • güzel kalpli bir kişi, my suburban stories de harika. daha ne olsun?
  • my suburban stories isminde çekmiş olduğu belgeselin fragmanı sayesinde tanıdığım, kafasının çalışma prensibine hasta olduğum yönetmen. fragmandan aldığım tat beklentimi inanılmaz yükseltti, ilgiyle ortaya koyacağı şeyi bekliyorum.
  • my suburban stories'ten bayağı önce memleketinin deli sokaklarında dolaşırken, spontane, doğru düzgün alet edevat olmadan, bir takım anılarını kayda aldığı bir karakter; kara bela ali

bu ali abi, ceyhan sokaklarında sıkça görebileceğiniz bir karakter. övünçleri, kızgınlıkları, mutlulukları hep aynıdır bunların.

-biz senden şüphelendik?
  • işine tutkulu, karakterli, ileri görüşlü bir arkadaştır. beraber büyüdüğümüz o ceyhan sokaklarını yıllar sonra böyle sağlam bir yapıta dönüştürmesi şaşırtmadı beni. böyle bir belgeseli zaten ancak orada yaşayan biri çekebilirdi.