şükela:  tümü | bugün
  • daha 4 sene evvel hükümetle her konuda ortak sanılan gülen cemaatinin başına gelenleri gördüğü halde evladını cemaatlere, tarikatlere teslim edebilen insanlardan birinin feryadı.

gerçi, zaten var olan devlet yurdu yıkılıp da bu yurda mecbur bırakılmışlarsa elden başka ne gelir... yarın bir gün devran döner, bu adamcağızı da 'çocuğunu tarikate vermişsin' diye içeri alırlar, sözlük yazarları da oh olsun der. 'başka çarem yoktu' dese bile duyan da olmaz.

bu kadarını hak etmiyoruz.
  • adamın kızı kayıp laf söylemek içimden gelmiyor ama, bu adam bu olay olmadan 5 dakika önce oturduğu kahvede ya da sofrada allah bu akp'den razı olsun diyordu. allah razı olsun bak yavrularımıza sahip çıkıyor.

bundan adım gibi eminim. sahip çıkmak bu sanılıyor. akp'ye değil allah'a emanet yavrular. allah'a ve cemaatlere emanet...

her cümlenize şöyle başlamanız gerekiyor. allah'tan, şu iyi gidiyor... allah,tan bu iyi gidiyor.

gerisi masturbasyon.

başına gelen anlıyor.günlerdir toprak altında kalanlardan tutun somaya ankara garı'na ne varsa hatta darbe girişimine ne varsa olacaksa oluyor. olmayacaksa allah'tan ki olmuyor.
  • tv kanallarının süleymancılar kısmını sansürleyip verdiği demeçtir. be amk evlatları, tek şart iktidardan ok almak mı? o kadar çocuk öldükten sonra bile şu çarpıklığı dile getiremeyecek kadar haysiyetsiz, şerefsiz nasıl olabiliyorsunuz? aklım hayalim almıyor, daha bugün sabahtan bir karar aldım ve günlük hayatımda kaç kez 15 temmuz tarihini duyacağım diye oturdum saydım. çok tv kurcalamadığım halde tam dokuz kez kelimesi kelimesine aynı mavalın okunduğuna şahit oldum ve şu faciadan sonra bir başka cemaat olan süleymancıları korumak adına tüm medyanın veliye ait bu sözleri sansürlediğini gördüm. toplu biçimde nasıl bu kadar kahpeleşir kurumlar, nasıl bir bok bu? öfkeden yerimde duramıyorum...
  • olm bu ülkenin bizzat kendi askeri "vatan" için savaşta ölüyor, ölen şehidin yakını buna cenazede isyan ediyor, daha sonra şehit yakınına parçalarım seni diyen rte koruması ortaya çıkıyor bu adamı alıyor götürüyor. bu örneği şundan verdim, ola ki bu masum çocukların yakınları tek bir kelime laf etsin orada yok ederler lan onları. ahlaksız bir toplum, bu toplumu temsil eden vicandsızlar ve şerefsiz medyasıyla bu kadar bütünleşen bir ülkede bu tarz ölümlere şaşırmak daha acayip. devrini ayrı düzenini ayrı adaletini ayrı şansını ayrı sikeyim.
  • devletin varlığını göstermediği, ya da bilinçli olarak hizmetleri taşeron olarak birilerine devrettiği ortamlarda bilmemneciler fırsattan istifade ayrık otu gibi bitiverir. dün fetocular, bugün süleymancılar, yarın menzirciler... devlet bu bilmemneci ayrık otlarını temizlemediği müddetçe darbe tehditleri de olur, böyle acı olaylar da yaşanır... de kime diyoruz işte...