şükela:  tümü | bugün
  • tam metni "yüreğin yetiyorsa; incirlik'i kapat, görelim senin eyyt'inin yiğitliğini" olan meral akşener beyanatı.

nato üzerinden karalamaya çalışılan meral akşener güzel bir noktaya değinmiş.

buradanda izleneceği üzere çankırı'da söylediği bu söze bir cevap gelecek mi acaba?
  • normalde bu tarz çıkışlar bizim halkta çok prim yapar. ancak ana akım medya böyle cesur bir çıkışı kesinlikle yayınlamayacak, onun yerine fetö'nün şifreleri olarak bu sefer age of empires hilelerini felan haber yapacaktır. o yüzden de halk bunu bilmeyecek ve büyük resmi kendince görmeye devam edecektir.

büyük resim
  • (bkz: incirlik'i)

muhtemelen 5. sınıf türkçe dersi falan.
  • "yüreğin yetiyorsa" denmez ona "götün yiyorsa" denir yavrucum...
    yürek "aşk" gibi konularla ilgilidir.
  • koskocaman üssü musluk ile eşdeğer tutan kişi beyanatı. gerçi malum şahsın da böyle çıkışları vardır, haliyle birbirlerini tamamlıyorlar.
  • kendilerinin zamanında böyle kriz yoktu. bu kriz o zaman olsa emin ol yapalardı.

ispatı da yunanlılar kardağa çıkmak istediğinde verdikleri tepkidir. bazı çapsızlar gibi sabrımız test etmeyin dememiş gereğini yapmıştır. bazıları gibi boş yapmamışlar adaya bayrağı diktiler. geri vites recebin yaptığı gibi türbe nakli gibi abukluk değil masaya çıkarıp vurmayı tercih ettiler.

yunanlıların işgal ettiği 17 ada vardı ne oldu ona?
  • meral aksener'in siyaset yapiyor olduguna dair soylemidir. ve evet, basligi acana katiliyorum. ana akim medyada sansurlendigi icin normalde bilinmeyendir. kendisinden baska duzgun muhalefet partisi lideri de yoktur.

zamaninda devlet bahceli'nin "assana apo'yu" seklindeki diklenmesi gibidir. apo asilmasin diye bizzat imza verdi sonra. roller degisse rte seslenecekti bugun meral hanim'a "afrin'de mehmetcik sehit olurkeeen" , "abd'nin sozunden cikamaaaazssiinniizzz" vs. vakti zamaninda mitinglerde temsili cift anahtarlar dagitiliyordu falan. bunlar hep siyaset, hep muhalefet.

mevcut siyasi sistemde eli yuzu duzgun gurur kaynagi tek siyasetci insandir. emsali yoktur. partisi turkiye icin son umuttur.

ayagina tas degmesin.

edit; evet. tabii ki siyaset. hatta olasi erken secim (gerci kesinlikle erken secim olmayacak denmis, abdullah gül'ün yalancisiyim) calismalari, tanitim calismalari da diyebiliriz. sadece basligin konusundan hareketle yazdim. siyaset degil mi simdi bu?

edit 2 ; abdullah gul'un yalancisi olmak..............

ben karsinin yalancisiyim.........