şükela:  tümü | bugün
  • multiplayer oynanınca dadından yinmez, hala!
  • bir oi va voi parçasıdır. hareketliliği ve tınısı ile cafelerde, barlarda çalınabilir. ben dedim ya çalacaklar.
  • üzerine fıkra da vardır, etkisi azalmasın diye anlatırken kibarlaşmamanız önerilir;

adamın birinin 2 oğlu 1 kızı 1 de yurisi vardır. yuri burda küçük bir erkek çocuktur. boyu, sağ dirseğinizden sağ eliizin orta parmağının ucuna kadar olan uzunluğa denktir. adı neden yuri, bilinmemektedir...
    bu adam (yuri değil) bir gün ağzı kulaklarında kahveye gider, etrafındakiler sebebini merak etmektedir:

- hayırdır, neden bu kadar mutlusun?
    + benim oğlum evlendi, karısının amı* nah bu kadar. ben soktum, oğlum soktu, diğer oğlum soktu... bizim küçük yuri varya hani **, o da soktu (kalabalık şaşkındır)

aradan bir hafta geçer, aynı ortam, aynı muhabbet tekrar kahveyi kasıp kavurmaktadır. yuri yine yapacağını yapmıştır.

[chorus]

bir hafta daha geçer, ancak bu sefer adamın yüzünden düşen bin parçadır:

- hayırdır, nooldu??
    + benim kızım evlendi, adamınki nah bu kadar***. bana soktu, oğluma soktu, diğer oğluma soktu, kızıma soktu... bizim küçük yuri varya hani, öldü... **
  • call of duty modern warfare 3'te john price ve soap ile operasyondan operasyona koşturan zat-ı muhterem.
  • red alert 2'deki mağlubiyetinin ardından telekinesis, büyü vs işlerini bırakmış, çok değişmiş kel abimiz.

http://en.wikipedia.org/…estival_de_cannes_2011.jpg
  • lezbiyen ilişkiyi konu alan anime.
  • güzeldir güzel . cıvık cıvık ya da vıcık vıcık sesler çıkartmayan normal romantizm animesindeki ana karakterleri alıyorsunuz bakıyorsunuz böyle . güzel bi kız karakter ve yakışıklı bir erkek karakter oluyor genelde ( ore monogatari istisnai durumlarından biri) . ondan sonra erkeği yani hödüğü ensesinden tutup seriden dışarı postalıyorsunuz ve yerine başka bir kız karakter koyuyorsunuz. ne kadar güzel değil mi . körün istediği bir göz yuri verdi iki hatun . daha ne isterim
  • az önce ilk defa izlediğim lezbiyen ilişkiyi konu alan anime türü.
    2 bölümlük bir ova izledim. japonların nasıl iğrenç fantezileri var böyle. benim midem kaldırmadı siz denemeyin.
  • poyraz karayel dizisindeki poyraz karakterini zalımca vuran (öldüren) karakter.