şükela:  tümü | bugün
  • ülkenin savcısının düştüğü duruma bak. görevli polislerle sabahın köründe yurt basmaya gitmiş. yurdu basan savcı için ben öyle birini tanımıyorum demiş kız arkadaşı. devletin kolluk kuvvetlerini özel hayatı için kullanan değerli bir savcımız.

http://m.hurriyet.com.tr/…ci-yurdunu-basti-40768236
  • yurdum insanı, güzel yurdum, yurdumun savcısı....
  • ben olsam değişensiz servis bakımlı beyaz şahinimle kızın kaldığı yurdun önüne gidip camlar kapalı son ses hakkı bulut dinleyerek acımı yaşardım.

fakat aşk bu tabi, savcı da olsan baştan çıkabiliyorsun demek ki.

edit: değişensiz beyaz şahin mi olur diye mesaj atanlar oldu. yok olm şahin mahin. sevmem de zaten. ritüelden bahsettim ben.
  • kariyerini falan bitirmeyen savcıdır.
    zaten başsavcının yaptığı açıklamadan olayın sümen altı edileceği belli olmuştur.

"samsun cumhuriyet başsavcısı ahmet yavuz ise yurt basma gibi bir durumun olmadığını, savcının nişanlısına ulaşamayınca, kendisine gelen ’ben gidiyorum hoşçakal’ gibi mesaj üzerine endişelenip yurtta gittiğini ifade etti."
    akabinde yalandan soruşturma falan fıstık işte.
  • devletin kendisine verdiği yetkiyi özel işlerine alet eden savcıdır. hakkında göstermelik bir inceleme başlatılmış. iki güne herhangi bir suç tespit edilememiştir diye dosyayı kaldırırlar.
  • nerde mahmut esat bozkurt'un savcıları, nerde akp dönemi savcıları... ergenleri cumhuriyet savcısı yapmışlar. şahsi meselelerini devlet işine karıştıran tiplerin görevlerinden alınması lazım.
  • bu adamlar iddianame yaziyor etki altinda kalmadan ,duygularıni katmadan;sonrada hakimi geliyor oda etki altinda kalmadan duygularindan yoksun karar veriyor.kanunlarla filan vart curt hukuk guguk vb.sonra türkiye hak,esitlik,hukuk,düzen ,adalet filan.mahkemeye yolunuz düsmesin osmanlıda kı kadi sistemini arar hale gelirsiniz bu kadar adildir bu kadar kanuna dayalidir hani.
  • ''samsun cumhuriyet başsavcısı ahmet yavuz ise yurt basma gibi bir durumun olmadığını, savcının nişanlısına ulaşamayınca, kendisine gelen 'ben gidiyorum hoşçakal' gibi mesaj üzerine endişelenip yurtta gittiğini ifade etti. konuyla ilgili inceleme başlatıldığını da sözlerine ekledi.''

asdasadsadsad..... abi ne güzel yaa .. ben de yarın babamın beylik silahını alıp meskun mahalde havaya 14 el ateş edicem. aksiyon olsun.
  • bu savcı değil savcık.